Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor nevezhető egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nevezhető egy kapcsolatban energia vámpírnak a másik? Milyen tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Remélem ezek a linkek segíteni fognak neked:

[link]

[link]

[link]

2017. ápr. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez általában arról szól, hogy nem jó együtt, és ezért kezdik így megélni.
2017. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Egyszerűen egy rém idegesítő személy. Kiszívja az életenergiádat, gyakran panaszkodik, sajnáltatja magát vagy olyan helyzetet teremt amiben mindenképp te leszel a 'bűnös', jön a számonkérés féltékenykedés, vagy kioktatás, mit hogyan kellene csinálnod mert amit te csinálsz az eleve csak sz*r lehet, bezzeg ő majd kiigazít.

Piti dolgokat óriási problémaként állít be, látványosan szenved, sóhajtozik pl. hogy most mi a f*sszért esik megint az eső?? Nagyon fogékony a a negatív hírekre amik a tvben mennek politika, órákig letudja kötni a figyelmét vagy az, hogy ki milyen szemét pl. a postás, szomszéd, patikus, bárki. :)Szóval legtöbbször ilyen 'óriási gondjai vannak' előbb utóbb kerülni fogod a társaságát.:)

2017. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátommal pont egy hete szakítottunk. Ő is egy kicsit energiavámpír volt. Amit észre vettem, hogy semmi életkedve nincs és kihatott rám is. Nem tudtam mivel magyarázni, de pont a napokban jöttem erre rá.


Általában csak panaszkodnak, de nem tesznek semmit a javulás érdekében csak várják a csodát (ami sose fog eljönni számukra).

2017. ápr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

#3-4-hez hozzáteszem, hogy elvárja, hogy a vergődéséhez aszisztálj is vagy vergődj te is.

30/f

2017. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm pont ilyen volt. Idegesítő, munka után a maradék energiámat is leszívta. Kritizált, hisztizett, nem örült szinte semminek, semmi jövőképe nem volt. Csak elvárt mindent. Borzasztó az ilyen és hosszútávon nem működik az ilyen párkapcsolat.
2017. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló lehettem, de nem szándékosan, csak szar volt a kor különbség. De mindegy is, ez nem is a korról szólt..

A csaj olyan mint a többi nő, helyes, jó képű, menő pasik kellettek csak nekik. Amúgy meg sok mindenben nyaltam a seggét.

2017. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De amúgy meg minek bánjam, mindennek elhordott az apja mindenki előtt. A barátainak se voltam szimpi... csak ezért voltam túl hülye. Nem is baj, hogy nem volt közöm hozzá végül.
2017. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már mint úgy értettem, hogy nem volt közöm hozzá, hogy nem kerültem a családjába bele. Attól hogy férfi vagyok, még lenne közöm a családjához.

Unom már, hogy minden nő ezt csinálja.

2017. ápr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!