Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek igaz, hogy általán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy általánosságban a férfiak sokkal jobban tudnak szeretni, mint a nők?

Figyelt kérdés

Erre egy jó példa: ki hallott már olyanról, hogy egy reménytelen szerelem vagy szakítás után egy nő öngyilkosságot követett el? Viszont nagyon gyakori, hogy férfi tesz ilyet.


Valamiért sokkal odaadóbban tudnak a férfiak szeretni, jobban beleteszik a szívüket a szerelembe, kapcsolatba - az tény, hogy sokszor nem mutatják ki, de belül borzasztó mód beleadják magukat. Épp ezért sokkal jobban meg tudja őket viselni lelkileg egy szakítás, egy viszonzatlan szerelem sokkal jobban padlóra tudja őket küldeni - a nők valahogy képesek továbblépni, ráadásul emelt fővel, mondván "egy pasi sem ér annyit, hogy miatta szenvedjek vagy utána fussak".


Mit gondoltok, mennyire lehet ez igaz?



2017. máj. 21. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

A példádból csak az derül ki,hogy lélekben,mentálisan gyengébbek,labilisabb,gyávábbak,amit eddig is tudtunk.Nem azt hogy jobban szeretnének.Nézd mega gyilkosságot,nemierőszakot,pedofíliát elkövetők arányát,hogy egy házasságban ki szokott gyakrabban félrekefélni, ki szokott részegen verni,elnyomni kit,kérdezz meg lelkisérült,terrorizált gyerekeket,felnőtteket,akiket családon belüli traumák értek,hogy az anyjuk vagy az apjuk okozta-e,egyáltalán hányan utálják az anyjukat és hányan az apjukat.


Az iszlamista országokban is a nők járatják a férfiakat nyakig bebugyolálva,ők nem dolgozhatnak,őket lehet büntetlenül megölni,kínozni,őket kényszerítik prostitúcióra?És az arab, nőkhöz adják a 7-8 éves kisfiúkat,a nők rontják meg kisfiúkat?Így vannak ezek,nem fordítva? Olyat hallottál már,hogy egy anya szexuálisan zaklaja,megerőszakolja a saját fiát?Esetleg évekig egy pincébe bezárva tartja és közös gyerekeik születnek?Nem?Én sem,de olyat igen,hogy egy férfi ezt tette a lányával.

Olyat hallottál már,hogy heteró nők megvertek,megöltek egy leszbikus nőt a szexuális irányultsága miatt?Én dokszor hallom hogy férfiak támadnak meleg férfiakra.


Ezen példák alapján is jobban tudnak szeretni a férfiak? Bár magukat nagyon tudják szeretni az biztos.

2017. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők szenvedélyesebben tudnak szeretni. Egyébként gyűlölni is...

Amikor egy nőnek van gyereke, akkor már racionálisabban gondolkozik, nem veszélyezteti a gyereke sorsát egy mégoly féjdalmas szakítás miatt sem. De ha magányos, akkor bizony nagyon is előfordul az önsorsrontás. Az idegösszeroppanás tipikusan női állapot, abban minden lehetséges.

2017. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a nők olyan fosik hogy nem mernék kinyirni magukat csak ezért.
2017. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11-es válasza kicsit elvetemült.

Az, hogy mennyire szeretnek a férfiak és mennyire tudnak megölni, elpusztínati, zaklatni, erőszakolni másokat az két különböző dolog.

"A példádból csak az derül ki,hogy lélekben,mentálisan gyengébbek,labilisabb,gyávábbak,amit eddig is tudtunk." Ezt így én nem mondanám ki, már csak azért sem mert, ha mentális labilitást nézzük akkor a nők jócskán lelkitoprongynak minősülnek. Például a depresszióban a nők járnak az élen.

[link]

13. oldaltól 15. oldalig érdemes megnézni azt a pár táblázatot, hogy melyik nem mennyire stabil szellemileg.


[link]

"A függőségekkel – elsősorban alkoholfüggőséggel – küzdők háromnegyede férfi, míg a

többi pszichiátriai kórképtől inkább a nők szenvednek."


A férfiaknál szerintem azért van több öngyilkosság vagyis inkább sikeres öngyilkosság, mert bátrabbak és hamarabb meg merik tenni mint a nők. Az öngyilkosságig persze sok különböző dolog vezet ami nemenként változik, ez komplex dolog. De amikor oda kerül a sor, hogy véget vessen az életének akkor egy férfi hamarabb képes ezt SIKERESEN véghezvinni mint egy nő.

Persze, hogy agresszívabb egy férfi mint egy nő. A fejlődésünk során a nőnek az életben maradáshoz nem sok agresszióra volt szüksége. A féfiaknak annál inkább. Vadászatok, hadjáratok és a többi agressziót, bátorságot igénylő dolgok.


De ezeknek nem sok köze van ahhoz, hogy melyik nem tagjai tudnak jobban szeretni vagy nem szeretni. Sőt, álláspontom szerint meg sem lehet határozni, hogy melyik nem szeret jobban, mivel szerintem a két nem között nem is teljesen ugyan olyan a szeretet jellege. Kvázi nem lehet meghatározni a kettő között, hogy melyik az erősebb. Nem ugyan olyan a két nem szeretete.

2017. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!