Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen nagyon ciki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen nagyon ciki hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Lett volna rá lehetőségem, hogy férfiakkal elveszítsem egy éjszakás kalandokban, de ez a megoldás nem tetszett. Mindig arra vágytam, hogy olyannal veszítsem el, akit szeretek, és aki viszont szeret. Viszont én még nem találkoztam olyan férfival, akit a személyiségem érdekelt volna, járni akart volna velem. Ha már lett volna párkapcsolatom, már biztos nem lennék szűz.
2017. máj. 18. 13:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%

" Ez nem baj, de én inkább arra lennék most kíváncsi, hogy az itt válaszoló szingli nők, és beleértve a kérdezőt is, hányan lennének benne most ismerkedésben, ha lenne rá lehetőségük? Kik szeretnének tenni is egy komoly kapcsolatért, nem csak itt játszani a mártírt, meg siránkozni. :D

"


Nem én vagyok az, akiről írsz,de sosem értem az ilyen jellegű írásokat. Az ilyen jellegű kérdéseknél egyes férfiak mindig azt látják, hogy na, ráírok, mert biztos akar majd velem ismerkedni. A kérdező arra volt kíváncsi, hogy ha majd megismer valakit, az előtt ciki lesz-e. Nem arra, hogy random Józsi írna-e neki, és pláne nem kötelessége udvaroltatnia magának. Egyébként csak annyit tudsz róla, hogy szűz, lehet, épp szerelmi bánata van. És ha a kérdező tapasztaltabb felhasználója az oldalnak, akkor érthető, miért nem írt vissza neked, hiszen itt azok ugranak ilyen lehetőségekre, akik a 2 nappal ezelőtti nőgyűlölő p..csogást írták ki. Az is elmond rólad valamit, hogy azonnal ugrasz. Erről mindig Tyrion Lannister jut eszembe, aki bevette, hogy egy nő lefekszik vele, csak mert megmentette az erőszakolóitól.

2017. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
# 21 Nem értem a reakciót, én nem írtam most perpillanat senkinek. Csupán költői kérdés volt. De te már egyből általánosítasz :D Ez vicces. Semmi rosszat nem tettem, de egyből utálatos vagyok, király. De ha már osztjuk az észt, akkor elmondom, hogy te sem lehetsz százas, ha így kiakadsz ezen. Nem tudsz rólam semmit, de azért írod a baromságokat, amit innen-onnan összeszedtél. Nőgyűlölő... stb. Gratulálok a színvonaladhoz!
2017. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem számít pozitívan. A felfogásod alapján szimpatikus is vagy. :-)
2017. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
48%

Azt írja az egyik válaszolód, hogy" a szűzesség emberek által kitalált dolog nem természeti jelenség"

Kamu, igenis természeti mert mindenki szűznek szűletik... nem részletezem tovább.

Magyar nyelvben: szűz=tiszta (nem véletlen)

Továbbá ha a magyar irodalmat v történelmet nézed ha kiderült egy eladó lányról, hogy nem szűz felakasztották, jobb esetben kisebb kínzás, de utána senki nem vette el.

Aztán említeném a Bibliát (az echte vizsolyi) az meg egyértelműen fogalmaz és sok helyen tiltja a kvaságot.

És nem véletlen a Teremtő mindig jót akart a teremtményének és nem azt, hogy mindenki mindenkivel legyen és a velejáró bánatban, bizonytalanságban, képmutatásban vergődjenek az emberek...

Amúgy én is ilyen cipőben járok és érdemes megfigyelned, hogy a sors kárpótol az ilyen rágalmak elszenvedéséért

Csak annyit, h gratulálok hozzá és emeljen ki a tömegből

2017. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az alapvetően nem. De hogy még nem volt párkapcsolatod, az kezd az lenni, te azt mondod senkinek se kellettél a személyiséged miatt. Tudom, téged magadért szeressenek, úgy ahogy vagy. Írod, másnak már gyereke is van (ergó lehet kicsit már te is szeretnél babázni). Tehát lehet kicsit változnod kellene neked is, ha családot férjet pasit szeretnél.
2017. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!