Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 évesen szűz vagyok. Ez ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen szűz vagyok. Ez ciki?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, semmi sem gáz, csak amit annak érzünk. Hát én eléggé gáznak érzem.

19f



2016. máj. 23. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
meg is válaszoltad a kérdéseset asszem :D
2016. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1, nem teljesen mert azzal a mondattal nem feltétlen értek egyet, hogy csak az gáz, amit annak érzünk. Sztem ez alapból gáz dolog.
2016. máj. 23. 13:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Anno majdnem 21 voltam, mikor megtörtént az első. Azóta eltelt közel 10 év, és sikerült mindent bepótolnom, ami előtte kimaradt az életemből ilyen téren, mindent úgy, hogy komoly kapcsolataim voltak, nem pár hetes futókalandok.

Szóval bőven nem vagy elkésve semmivel. Majd jön aminek jönnie kell.


30F

2016. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha azt mondjuk, hogy az, akkor az első szembe jövő nőt megerőszakolod, csak hogy ne legyél az?
2016. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem nem. Viszont, ha téged zavar, akkor tegyél rte, hogy ne legyél az.
2016. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, felejtsétek már el ezt a baromságot, mert végtelenül fárasztó!!!

Én 21 évesen vesztettem el és nem dőlt össze semmi. Igen, lány vagyok, és nem, a lányok is ugyanannyira megszólják a másikat, ha rájönnek, hogy még szűz.

De ki a f_szt érdekli, hogy ki mit mond? Nem azzal kell foglalkozni!

2016. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De ha a kérdésedre választ is adtál, mi a reteknek kell megkérdezni mást? HE?
2016. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értettem soha ... Ha Te gáznak érzed, akkor változtass rajta és kész, ne más emberek véleményét kérdezgesd ...
2016. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

menj el prostizni, 5e, és nem leszel az.


Problémád megoldva.

2016. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: van egy olyan sejtésem, hogy tőlünk a lelki megnyugvást várod (ha meg azt, hogy egy nő írjon rád, akkor totál szánalmas vagy). Csak kérdés: mi a fenének?

Ha ennyire számít, akkor irány az egyik, pénzes, alkalmi hölgypartner kereső weboldal (kismillió van belőle), ha nem, akkor kösd le magad valami mással.

2016. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!