Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen nagyon ciki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen nagyon ciki hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Lett volna rá lehetőségem, hogy férfiakkal elveszítsem egy éjszakás kalandokban, de ez a megoldás nem tetszett. Mindig arra vágytam, hogy olyannal veszítsem el, akit szeretek, és aki viszont szeret. Viszont én még nem találkoztam olyan férfival, akit a személyiségem érdekelt volna, járni akart volna velem. Ha már lett volna párkapcsolatom, már biztos nem lennék szűz.
2017. máj. 18. 13:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem ciki, sőt. Még itt gyakorin is volt egy pasi, aki kikötötte, hogy csak szűz felnőtt nő jöhet nála szóba. Nem hinném, hogy bárki körberöhögne emiatt. Ha meg igen, akkor nem neked való és kész. :)
2017. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2017. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ha ilyen szinten nem érdekelt a szex, akkor nem ott lesz a probléma, hogy még mindig szűz vagy.

Ha van egy 30 centis dildód, amit rendszeresen használsz, akkor nem szóltam semmit (de erre kicsi az esély)

2017. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%

Én 22 évesen tartok ugyanitt. Egy sráccal ismerkedtem, akinek ezt ugye elmondtam, de ezek után csak a szűz lányt látta bennem akit le kell "igázni". Nagyon rosszul esett, alig tudtam levakarni magamról. Azért akarjon velem lenni aki vagyok és ne azért, mert még nem vagyok bejáratva. Na mindegy, csak le akartam írni, hogy vannak ezek az esetek is.

A kérdéshez visszatérve, ne add fel, mindenki életében eljön az az ember és ha szeretni fog nem azzal fog törődni, hogy voltál e már valakivel vagy sem. Járj nyitott szemmel :)

2017. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
2017. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

nem ciki, de én tuti nem hinném el :D

főleg ha ki is nézel valahogy...

2017. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
28%
Ha ennyire zavar, akkor miért nem vagy hajlandó beszélgetni velem? Ezt az összes hasonló kérdés alá be kell írni, mert koránt sem az a baj, hogy nem járt benned pénisz, hanem maga a hozzáállásod. Semmivel sem leszel másabb az első dugás után. Se több, se kevesebb. Nem emiatt nem szeretnek téged...
2017. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Megértem a problémád, én s nemsoká töltöm a 26ot és én sem mondhatom h túl sok pasival ismerkedtem. Tudom itt sokan felbődülnek h biztos túl válogatós vagyok. Ebben van is valami, ha arra lehet azt mondani, h nem tudok olyannal lenni akivel egyszerűen 3 mondat után kifullad a beszélgetés, és annyi témánk sincsen mint egy csimpánznak meg orángutánnak.

Aztán találkoztam egy pasival, aki vhol felszabadított bennem vmit, és bele is szerettem. Nem indítottam nála azzal h szűz vagyok, sőt.. igazából csak akkor tudta meg mikor odáig jutottunk.

Más kérdés h végülis csak egy éjszakára kellettem neki, és h szinte el sem akarta hinni h szűz voltam. De nem bántam meg ami történt, még akkor sem, ha így utólag egy éjszakás kalandban történt (ami eredendően nem annak indult)

2017. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem baj, de én inkább arra lennék most kíváncsi, hogy az itt válaszoló szingli nők, és beleértve a kérdezőt is, hányan lennének benne most ismerkedésben, ha lenne rá lehetőségük? Kik szeretnének tenni is egy komoly kapcsolatért, nem csak itt játszani a mártírt, meg siránkozni. :D
2017. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

NEM ! Mivel ez egy állapot se jobb se rosszabb nem leszel tőle. Detto ha meleg vagy v bi....


Csak nem értem h mért kell ezt napjába 10X megkérdezni.

Már legalább 1 millió ilyen kérdés van itt.

2017. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!