Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen nagyon ciki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen nagyon ciki hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Lett volna rá lehetőségem, hogy férfiakkal elveszítsem egy éjszakás kalandokban, de ez a megoldás nem tetszett. Mindig arra vágytam, hogy olyannal veszítsem el, akit szeretek, és aki viszont szeret. Viszont én még nem találkoztam olyan férfival, akit a személyiségem érdekelt volna, járni akart volna velem. Ha már lett volna párkapcsolatom, már biztos nem lennék szűz.
2017. máj. 18. 13:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem. Sajnos mai világunk mást sugall, de nem kell mindenben aszerint haladni.
2017. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jó dolog, hogy így állsz hozzá, bár kizártnak tartom, hogy nem szeretett senki. Minden nőnek van 1-2 férfi a környezetében, aki komolyan összejönne vele,
2017. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
11%
Ha azt mondom, hogy igen, akkor behívod az első pasit az utcáról, esetleg leugrasz a Szabadság hídról?
2017. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nem ciki. A benned lévő gátlások, gátak, ami miatt nem tudsz rendesen ismerkedni, párt találni, sokkal komolyabb problémát jelentenek. Az sem segít, hogy leányregényesen túl van ajnározva a női szüzesség, mint valami hatalmas dolog... pedig ember által kitalált fogalom ez, nem valami természeti jelenség. Ha ebből a szempontból néznéd és nem misztifikálnád túl, lehet könnyebb lenne.


Ellenben lehet, hogy rossz helyen keresgéltél. Tudod gyakran azok a pasasok, akik elhívnak randizni, leszólítanak, ergo kezdeményezők, céltudatosan teszik azt, nem feltétlenül komoly kapcsolati szándékkal...


26/F

2017. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Attól is félek, hogy ha ezt megtudná akivel ismerkedem kiröhögne.
2017. máj. 18. 13:45
 6/25 anonim ***** válasza:
Én nem röhögnélek ki mert én ugyanennyi idősen szintén az vagyok. 26/F
2017. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem ciki! Nálam pont az a ciki, ha egy csaj 16 és már nem az! Ha meg majd összejössz valakivel és szeretni fog, rohadtul nem fogja érdekelni, illetve lehet, hogy még díjazza is...
2017. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Én valahol örülnék is hogy előttem nem volt 50 pasi..
2017. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Olyan lúzernek érzem magam emiatt. Másnak meg már gyereke is van.
2017. máj. 18. 14:01
 10/25 A kérdező kommentje:
Már emiatt elgondolkodtam az öngyilkosságon is. Hiszen nem hiszem, hogy ennyi évesen valaki ezt elfogadná.
2017. máj. 18. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!