Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is válogatós vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Hivatalosan is benne vagyok a "felnőtt korban" már fél éve, de még nem volt egy normális párkapcsolatom sem. Egyesek azt mondják hogy válogatós vagyok, mások beképzeltnek hisznek mert elvileg szép vagyok (ezt nem én mondtam, szerintem a szépség relatív, és én hamarabb meglátom magamban a hibákat mint a jó dolgokat), és mert orvosira készülök, így szerintem nem nagyképűség kijelenteni hogy okos vagyok.

Pedig nincsen semmilyen eget rengető ideálom felállítva, összesen annyit kérek hogy a másik legyen hűséges hozzám, tudjunk jókat beszélgetni, passzoljon a humorunk és meglegyen a vonzódás.

De idáig vagy bunkó és tiszteletlen pasik találtak meg, akik csak egyéjszakás kalandot akartak, vagy nyomulósok akikben semmilyen férfiasság nem volt (így a vonzódás sem volt meg). És ritka az olyan srác akikkel jókat lehet beszélgetni, csak úgy spontán.

Összesen ennyit várok el, de a közel 19 évem alatt még nem akadt egy olyan fiú sem aki megfelelt volna ennek a négy dolognak, és őszintén szólva már kezdem feladni a reményt, pedig még nagyon fiatal vagyok. Szerintetek is válogatós vagyok? De hogyan működhetne egy kapcsolat ha ezek a feltételek nem teljesülnek?



2017. máj. 17. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Értelmes leányzónak tűnsz. Normálisan fogalmazol, provokációnak sem ülsz fel, tényleg intelligens lehetsz. Hidd el, sok lehetőséget tartogat még neked az élet, fiatal vagy még, nem maradtál se semmiről sem. Egy a lényeg, maradj normális, ne szállj el, és össze is fog jönni amire vágysz. 23/F
2017. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell annyira szigorúan behatárolnod az elvárásaidat, mint ahogy itt előttem írták, olyan pasira vágyj, akin érzed hogy tudnád szeretni.


Ezek alapján biztosan nincs nagy elvárásod, sőt ha a külsőre tényleg igaz, amit mondasz, akkor az meg elképesztően kicsi, ahhoz képest, amiket tapasztalok.


Az alapján nem lehet kijelenteni, hogy okos valaki, mert orvosira jelentkezik, persze most nem rád értettem, ha szorgalmas, jó tanuló vagy, akkor nincs gond veled.

De azért nézd majd meg, hogy 1. órán mennyien tülekedtek, és majd az államvizsgán mennyien lézengtek, meg fogsz lepődni, hogy mennyien nem voltak elég okosak. Bekerülni könnyű, ott maradni már sokkal nehezebb.

2017. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

19 évesen még nem kefélted végig a várost?? Duurva... én akkor már rég koporsóra gyűjtöttem pff... (azóta is mindig eliszom, ami végre összejönne, így nem halhatok meg) tök gáz vagy , hallod!


Ja nem... mimdenki azt csinál, amit akar. Ha dugni akarsz mielőbb v kapcsolatot, akkor lejjebb adsz az igényekből, ís kész. Persze akkor az csak egy olyan kapcsolatban is vagy meg nem is, de legalább addig is nem ide írogatsz kérdéseket 😃

2017. máj. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!