Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettem ilyen válogatós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem ilyen válogatós?

Figyelt kérdés
Pár éve még kb bárkibe bele tudtam szeretni 2-3 beszélgetésen belül. Minden fiúban megláttam a szépet és jót. Azóta volt néhány komolyabb kapcsolatom, és mostanra ott tartok, hogy nem köt le szinte senki. Az elmúlt fél évben össz-vissz 2 fiút találtam, akik hosszútávon is érdekelnek. Ez alatt azt értem, hogy külsőleg is vonzónak tartom őket és belsőleg is, szeretek beszélgetni és találkozni velük hetek múltán is (persze nem mindennap). Másokkal hamar elveszik a varázs. Pedig nincsenek nagy elvárásaim, de nehéz fenntartani az érdeklődésem. Pl most kivételesen neten ismerkedtem meg egy érdekes fiúval, de elkezdtem hezitálni, hogy találkozni akarok-e vele, mert találtam benne hibákat és úgy érzem, így már nincs értelme.
2016. nov. 9. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mik azok a hibák? Kíváncsiságból.
2016. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyjából ugyanez.

Bár én sose tudtam akárkibe beleszeretni.

Ha találok hibát ami nem kijavítható, befejeztem amit közlök is. Ez így ésszerű.

Szívesen megismernélek.

Írj rám ha gondolod.

2016. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!