Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? (nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (nem vagyok válogatós)

Figyelt kérdés

Rólam annyit, hogy 21 éves vagyok és két éve szingli.


Próbálkoztam eddig is a párkereséssel, de aki nekem jött volna be, az vagy nem akart semmit, vagy csak szexet, akinek meg én jöttem be, nekem nem. 1 hete kb feltelepítettem a Tindert, gondoltam kipróbálom. Tök sok emberrel beszélgettem, tényleg olyanokkal is akik baromi jó pasinak számítanak, de senki nem fog meg. Egyszerűen nem köt le senki, pedig tök jól el lehet velük beszélgetni, de nem tudom. Nem tudom.. Ez normális? Nyilván törlöm magam, mert nem akarom húzni mások agyát (bár nem hinném, hogy pont Tinderen ne tartanának több vasat a tűzben), de kicsit elkeserít a dolog. Mással is volt már ilyen?

Mert egyébként már totál késznek érzem magam egy normális, komoly kapcsolatra. Persze nem akarom mindenáron, elvagyok egyedül is, ne értsetek félre, csak ha jönne valaki, akkor most jó lenne az időzítés is.


2017. jan. 15. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Próbálkozz valami olyan ismerkedni, ami nem húspiac, hanem azonos érdeklődésű, habitusú emberek vannak.


A netes illúzióba sokan nem tudnak beleszeretni, míg ugyanaz az ember szemtől szemben megfogná őket

2017. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

" az vagy nem akart semmit, vagy csak szexet, akinek meg én jöttem be, nekem nem. 1 hete kb feltelepítettem a Tindert, gondoltam kipróbálom"


a Tindert, ami de facto szextárskereső? Te aztán következetes lehetsz :)

2017. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 llorTllorT ***** válasza:
0%
akkor mi a baj? 21 évesen nem tudsz egy ecsetfejűt sem behálózni? valami rejtett tulajdonságod ,esetleg?
2017. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én pont ugyan így vagyok. Most az ünnepek alatt nagyon magányosnak éreztem magam, mert sok szabadidőm is volt. Feltettem a tindert is meg a badoot is. Randiztam is, de valahogy mégsem alakul. Tökre megértelek és átérzem a helyzetet.

28F

2017. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2-es. Igen, eredetileg szexpartner kereső volt, de ma már nem csak arra használják. Mindkét nem tagjai közül akad olyan, aki komoly kapcsolatot keres. :)


3-as. "Ecsetfejűeket" nem is szeretnék behálózni, de kérlek olvasd el még egyszer a kérdésem és a hozzá tartozó leírást, mert szerintem nem értetted meg a lényegét.


1,4 - ment a zöld, köszönöm.

2017. jan. 15. 17:48
 6/14 llorTllorT ***** válasza:
100%
jól van na,akkor azért van ,mert az a kategória ahol te keresgélsz gyenge példányokat hoz és te is eldöntötted ,hogy most levadászol valakit de a szívedet még egyik sem dobbantotta meg.nyugi van időd,ha van lehetőséged élőben nézz szét .úgy egész más ismerkedni.bejött ez a digitális világ de ez nem adja a valós ízeket-szagokat,érted?
2017. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

"Igen, eredetileg szexpartner kereső volt, de ma már nem csak arra használják"


pont fordítva... eredetileg társkereső volt, de ma már csak szexpartner keresőnek használják :)

2017. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es. Én nem ezt tapasztalatom, és valahol régebben azt olvastam, hogy a tinder elődje volt szexpartnerkereső, de melegek számára. De mind1.
2017. jan. 15. 18:57
 9/14 anonim ***** válasza:

A bőség zavarát keltik az ilyen olyan társkeresők, meg a tinder is.

Mindig azt hisszük találhatunk jobbat, szebbet, megfelelőbbet, mert ugyis van még több száz regisztrált tag.

Régen azt hittem szuperül lehet neten ismerkedni , de valójában nem sok értelme van.

Élőben kéne mert ott sokkal több inger éri az embert.

2017. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig azt hisszük találhatunk jobbat, szebbet, megfelelőbbet, mert ugyis van még több száz regisztrált tag."


Így van, pont a nők nem szoktak ezért senkivel találkozni. Millió férfi ír rájuk, mire valamelyikkel eljutna oda, hogy randizzon ráír még 5, akik ugye mind még izgalmasabbak, hiszen még semmit nem tud róluk, esetleg valamelyik még jobb képű, így az első adagot talonba teszi, de mire ebből az 5-ből valamelyikkel oda jutna, megint ráír 5...

2017. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!