Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? (nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (nem vagyok válogatós)

Figyelt kérdés

Rólam annyit, hogy 21 éves vagyok és két éve szingli.


Próbálkoztam eddig is a párkereséssel, de aki nekem jött volna be, az vagy nem akart semmit, vagy csak szexet, akinek meg én jöttem be, nekem nem. 1 hete kb feltelepítettem a Tindert, gondoltam kipróbálom. Tök sok emberrel beszélgettem, tényleg olyanokkal is akik baromi jó pasinak számítanak, de senki nem fog meg. Egyszerűen nem köt le senki, pedig tök jól el lehet velük beszélgetni, de nem tudom. Nem tudom.. Ez normális? Nyilván törlöm magam, mert nem akarom húzni mások agyát (bár nem hinném, hogy pont Tinderen ne tartanának több vasat a tűzben), de kicsit elkeserít a dolog. Mással is volt már ilyen?

Mert egyébként már totál késznek érzem magam egy normális, komoly kapcsolatra. Persze nem akarom mindenáron, elvagyok egyedül is, ne értsetek félre, csak ha jönne valaki, akkor most jó lenne az időzítés is.


2017. jan. 15. 17:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő

Én részben megértem a Ti nézőpontotokat is, de nálam ez nem áll fent. Ha valaki egyszer megfog, akkor nem érdekel, hogy van-e jobb, vagy szebb, vagy nem tudom én.. De nálam pont az a probléma, hogy valahogy senki nem fog meg. És ezt nem értem.


Azért köszönöm a válaszokat, ment a zöld.

2017. jan. 15. 19:38
 12/14 anonim ***** válasza:

hát kérdező... innentől marad az önismeret. le kell ülni, és végiggondolni, hogy mi lehet az oka, hogy mégsem vagy készen egy párkapcsolatra, vagy mi az oka, hogy mindenkit kizársz, esetleg csak nem megfelelő helyen/emberekkel próbálkozol, és a tinder átlagközönsége sosem fogja megdobbantani a szívedet.


mi napestig tippelgethetünk, neked fog kelleni rájönni a megoldásra, mert sosem fogunk ráhibázni

2017. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Taushi ***** válasza:
100%

Azért egy ember nem csak az első pillantásra foghat meg. Ha mindenkihez így állsz hozzá, hogy megnézed a profilt, esetleg váltotok pár mondatot, és áhh nem fog meg, akkor olyan érzésem támad, hogy várod a szőke herceget 2 éve..

Simán előfordulhat, hogy valaki akkor fog megfogni, ha jobban megismered.

Ha egy picit szeretnéd kevésbé a véletlenre hagyni a dolgot, gondold végig, és szedd össze mi a fene az, ami egyáltalán megfogna téged. Ha ez megvan, erre koncentrálva ismerkedj.

Ha csak tengődsz lengődsz, össze vissza ismerkedsz és nem tudod mi jön be, úgy aligha fogod könnyen megtalálni.

25F

2017. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
attól én se fogok ráizgulni valakire, hogy látok róla 3 apró fényképet meg írunk 30 sort. Mimimum randizni kell ehhez, hogy legalább egymás szemébe nézhessetek. De tény, hogy egy ilyen ismerkedős randi is nekem mesterkélt.
2017. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!