Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is válogatós vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Hivatalosan is benne vagyok a "felnőtt korban" már fél éve, de még nem volt egy normális párkapcsolatom sem. Egyesek azt mondják hogy válogatós vagyok, mások beképzeltnek hisznek mert elvileg szép vagyok (ezt nem én mondtam, szerintem a szépség relatív, és én hamarabb meglátom magamban a hibákat mint a jó dolgokat), és mert orvosira készülök, így szerintem nem nagyképűség kijelenteni hogy okos vagyok.

Pedig nincsen semmilyen eget rengető ideálom felállítva, összesen annyit kérek hogy a másik legyen hűséges hozzám, tudjunk jókat beszélgetni, passzoljon a humorunk és meglegyen a vonzódás.

De idáig vagy bunkó és tiszteletlen pasik találtak meg, akik csak egyéjszakás kalandot akartak, vagy nyomulósok akikben semmilyen férfiasság nem volt (így a vonzódás sem volt meg). És ritka az olyan srác akikkel jókat lehet beszélgetni, csak úgy spontán.

Összesen ennyit várok el, de a közel 19 évem alatt még nem akadt egy olyan fiú sem aki megfelelt volna ennek a négy dolognak, és őszintén szólva már kezdem feladni a reményt, pedig még nagyon fiatal vagyok. Szerintetek is válogatós vagyok? De hogyan működhetne egy kapcsolat ha ezek a feltételek nem teljesülnek?



2017. máj. 17. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Külsőre kik azok akik bejönnek neked? Maximum ott lehetsz válogatós, mert amiket leírtál, azok tök reális elvárások :) 23/F
2017. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom, hogy igen, az változtat bármin? Orvosi mellett szerintem jobb is, ha nincs barátod. ;)
2017. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Istenem már megint egy rinya pin@ aki nem talál se égen se földön egyetlen számára megfelelő férfit sem.Legyél akkor egyedül,vagy bútorozzál össze valamelyik sorstársaddal,napi szinten van itt hozzád hasonló csaj aki egy normális pasit nem talál de persze az összes pasiban van a hiba aki útbajött.
2017. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a vágyaid egy nagy általánosság, semmi konkrétum nincs bennük. Meg is kaptad a bunkókat, mert nem fogalmaztad meg, hogy pl. ne legyenek bunkók, hanem kedvesek, odafigyelőek..stb.


De soha nem várhatsz el semmit, max csak szeretnél. A kettő között oltári nagy különbség van.


Nem válogatós vagy, csak f..ngod sincs, hogy pontosan milyen párt akarsz magadnak. Nagyon pontosan, minden részletre odafigyelve kell megfogalmaznod leendő párod külső és belső tulajdonságait.


Mert pl. te hiába akarsz hűséges, jó kommunikációs, jó humorú, vonzó pasit, ha ő közben önző egoista, betegesen féltékeny, agresszív, még meg is üt téged..stb.

Na látod, ezért fontos a pontos megfogalmazása a vágyainknak.

2017. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

19 éves sem vagy még, egyáltalán nem vagy elkésve...én is ilyen lány vagyok, mint te, csak másik egyetemre járok. Nyugi, idővel a türelem, rózsát terem :) Törekedj mindig arra, hogy szerény és aranyos maradj, ne legyél nagyképű! Amúgy, orvosi mellett szerintem nem lesz időd normális kapcsolatra az első 2-3 évben, hacsak nem költözöl a sráchoz(randiztam orvosissal).

21L

2017. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Okos vagy, mert orvosira készülsz...hmmm

Ez a mérce? Tehát akkor mindenki okos, aki oda készül. Érdekes.

Szerintem sem tudod még, hogy ki vagy te, ki illik hozzád, vagy éppen melyik személyiségtípust érdemes keresned.

De ne aggódj, ezzel nem vagy egyedül. A legtöbb fiatal nőnek fogalma sincs arról mit akar.

2017. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Magyarországon rengeteg a kisebbségi komplexussal küzdő pasi,végzettségtől függetlenül.Egy minimum átlagosan kinéző orvosis csajtól bizony tartanak,kivéve az idióták,akik nem tudják hanyas a kabát rájuk és boldog-boldogtalannal bepróbálkoznak,minden mindegy,csak luk legyen alapon,persze nem is komoly kapcsolatra hajtanak.

Sajnos van valamennyi alapja annak a sztereotípiának,hogy sokat feccelnek a kinézetbe meg a tanulmányokba is egyszerre, és emiatt elég nagyképű a többség.Legtöbb orvos csaj az pl. csak orvossal jön össze,mert hasonló a szellemi és anyagi háttér.

Ha jót akarsz magadnak,magyarral ne jöjj össze,ha csak nem vegyes házasságból való.Sok köztük a komplexusos,Téged is csak még jobban tönkretesznek, tapasztalatból mondom.Ha nem akarsz pszichológushoz járni életed végéig,kapcsolat céljából inkább valami nyugatabbról való pasihoz orientálódj,mert legalább azok legtöbbje nem üdvözli a női rokonaidat,ha szakítasz vele-saját tapasztalat-.

Ha tizenéves koromban lett volna normális szintű önbecsülésem,inkább kivártam volna valami külföldi pasit,aki nem veszi halál természetesnek,hogy néha napján csinosan öltözök fel és értékeli,hogy emellett még a konyhában se vagyok béna.

2017. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Külsőben nincs semmi megkötésem, az egyetlen ami megfog az talán a szem szokott lenni, hiszen ez mindent elárul a másikról. Csak annyi kell hogy vonzónak találjam. Volt már olyan fiú akit vonzónak találtam, de közben egy tapló p*raszt volt.


Nem hiszem hogy változna bármi is, maximum megpróbálnék változtatni. De ez inkább egy önnyugtató kérdés, tudat alatt arra vágyok hogy azt kapjam nem nagy elvárások ezek, és vannak még ilyen pasik. Lehet túl naiv vagyok:)


A harmadik válaszolónak nem tudom mi baja van, nem ártottam én neked semmit sem. Sajnálom ha hasonló kérdésekre szoktál itt akadni, ha annyira zavar akkor miért olvasgatod, miért veszed a fáratságot hogy válaszolj rá?


#4 értem mit akarsz mondani, de mégsem vagyok biztos benne hogy egyetértek. Hiszen ha meghatározom hogy külsőleg-belsőleg milyen fiúat akarok, főleg annyira pontosan ahogy te is írod, azzal annyira leszűkítem a lehetőségeket hogy talán örök életemre egyedül maradok:D


Akkor megpróbálok türelmes lenni, hátha az egyetemen megismerkedek majd valakivel.


#6 igen, szerintem ha valaki orvosnak készül akkor nem totál hülye, oda azért kell egy szint és elég kemény szorgalom is.

Nem, tényleg nem tudom hogy pontosan milyen típust keressek. De annyira jó az, ha behatárolom milyen fiú kell teljesen pontosan? Ezt őszintén kérdezem, mert nekem annyira furcsa hogy pontosan tudnom kellene milyen fiú akarok külsőre-belsőre, ez már tényleg válogatás lenne.


#7 köszi, ez megnyugtatott:) Gondolkozok azon hogy kimenjek külföldre, azért adok esélyt a magyar fiúknak is, de megnyugtat a gondolat hogy ha ez nem jön össze akkor nyugatabbra talán több szerencsém lesz. Egyébként nem számít a pénz (hiszen ha minden jól megy el tudnám tartani magamat is a jövőben), és nem kell hogy orvos legyen, csak hogy el tudja fogadni ha esetleg többet kell dolgoznom mint szeretnénk és emiatt kevesebb idő jut magánéleti dolgokra.

2017. máj. 17. 20:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Na, megjött a magyar pasi gyűlölő. :D Majd' 5 millió személyről beszélsz, de ez ne zavarjon a szexizmusodban és sovinizmusodban. Az européer nyugati pasiknak biztos bejön a kollektivista gyűlölködés, ugye, picinyem?
2017. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha rám értetted, én nem gyűlölködök. Csak annyit írtam hogy ha nem jön be itt, próbálkozott más országban majd ha tehetem, de a magyar pasiknak is ugyanúgy adok esélyeket:D
2017. máj. 17. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!