Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az új csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az új csajozási módszerről, hogy alfának tűnő fiatal pasik jól kinéző nők elé az utcán 10-20 ft-osokat dobnak le, és azt mondják nekik, jajj, ne haragudj, felvennéd?

Figyelt kérdés

Ahogy jó idő lett, már többször láttam ezt a belvárosban.

Olyan pasik csinálják, akikre ráhúzható az amit sokan alfának hívnak.

Menő öltözet, jó szöveg, magabiztos megjelenés, ált izmos,sportos testalkat.

Volt mikor arrajáró szerényebb fiúk elé is dobtak pénzérmét, de gondolom az csak poénkodás volt.

Csajok ti mit gondoltok erről az ismerkedési szokásról, bejön nektek, ha ilyennel találkoztok?



#fiatalokismerkedés
2017. máj. 15. 21:25
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
27 28 van még más nehézség is a hosszú körmökkel csak ezt gondolom nem akartad megírni. Nem tapasztalatból mondom mer én nem nő vagyok hanem az a másik, tudod az a problémásabb képviselője az emberiségnek. Viszont biztos forrásból származó állításokon nyugszik az állításon
2017. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

De én is tudom miről beszélek, nekem is évek óta hosszú körmeim vannak. Anyósom műkörmös, vannak neki is nem pici "karmai", mégis mindent meg tud csinálni, csak meg kell szokni.

Írd már le, hogy mi nehéz velük :D

Amúgy millió plázacica van csutka körmökkel.....

2017. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is volt hosszabb műkörmöm, és én sem értem, mit nem lehet velük csinálni, ami olyan nagyon fontos. Amivel bajom volt, az a matricák lekaparása termékekről, pénz felszedése asztalról volt kb, a többit egy nap alatt meg lehet szokni. Minden fontos dolgot meg tudtam csinálni (ált. a nagyon okosok azt szokták mondani, segget törölni nem lehet vele, de ez nettó baromság... aki úgy töröl segget, hogy feldugja bele az ujját, annak csak gratulálni tudok).
2017. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
Két dolgot írok bár van nagyon sok amit nem tudsz normálisan megcsinálni műkörömmel. Babát fürdetni és a saját füledet kimosni.
2017. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
54%
34-es: gyerekem nem volt, és nem is lesz, fülemet meg pálcikával szoktam kitisztítani.
2017. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
35%
Akkor elismered hogy mégiscsak vannak dolgok amik nem mennek műkörömmel ugye?
2017. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Lehet (mivel babát fürdetni nem fürdettem, nem tudom, meg lehet-e csinálni vele, lehet, én tudnám)... de az előző válaszomban írtam is, mik nem mentek, piszlicsáré hülyeségek. De ezek közül egyik sem fontos és kihagyhatatlan.
2017. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Valóban jelentéktelen dolgokat írtál de a fürdetés az nagyon komoly teendő. És nem lehet megcsinálni hosszú körmökkel. Egyrészt és ez a kisebb gond, nehezen tisztíthatóak a testhajlatai ahol a legérzékenyebb ezáltal a legsérülékenyebb a bőr. De nem ez a fő probléma hanem az hogy egy gyerek akár milyen kicsi bármikor tehet hirtelen és nagyon gyors mozdulatokat. És ez ellen nem lehet védekezni mert bármikor hátra csaphatja a fejét és ha ott a kézen a hosszú köröm biztos hogy megsérül a fejbőr. De kézzel lábbal is csaphat egyet és ugyan ez lehet az eredmény ha rossz helyen van a anya műkörmös keze. De ezt majd meglátod ha lesz gyereked.
2017. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
38-as: értő olvasás, drágaság (és ilyenek le tudtak érettségizni... hihetetlen). Leírtam, hogy nem lesz gyerekem. Meg azt is egy korábbi bejegyzésben, hogy VOLT hosszú műkörmöm, és most nincs :D.
2017. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!