Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az új csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az új csajozási módszerről, hogy alfának tűnő fiatal pasik jól kinéző nők elé az utcán 10-20 ft-osokat dobnak le, és azt mondják nekik, jajj, ne haragudj, felvennéd?

Figyelt kérdés

Ahogy jó idő lett, már többször láttam ezt a belvárosban.

Olyan pasik csinálják, akikre ráhúzható az amit sokan alfának hívnak.

Menő öltözet, jó szöveg, magabiztos megjelenés, ált izmos,sportos testalkat.

Volt mikor arrajáró szerényebb fiúk elé is dobtak pénzérmét, de gondolom az csak poénkodás volt.

Csajok ti mit gondoltok erről az ismerkedési szokásról, bejön nektek, ha ilyennel találkoztok?



#fiatalokismerkedés
2017. máj. 15. 21:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Jujj, ez az aranygyűrűs cigányasszonyokra emlékeztetne, menekülnék.
2017. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%
Hat akkor inkabb a "csinos vagy" vagy "meghivhatlak kavezni" szoveg.Vagy elsetalnek, vagy lehet felvennem, mert tul segitokesz vagyok, de kezdemenyezesnek sztem pocsek, mert rogton arra kovetkeztetnek, miert is engem ugraltat: beteg?faj a laba? (ra pillantas: nem, kutyabaja!) ugyetlen? ahh! inkabb :bunko!
2017. máj. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Nahát! Micsoda módszer! Jobbnál jobb technikák, tenyérből jóslás,apró pénz leejtés és még biztos van egy pár, nem is értem, hogy miért nem próbáltam ki még valamelyiket :) Talán az gátol, hogy nincs PUA mesterem, akit fel tudnék hívni telefonon, ha elakadnék a második mondatnál :)
2017. máj. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
69%
Jesszus... szerencse, hogy a mi környékünkön ez nem dívik. Ez mekkora szánalom már? Mondjuk az a nő, aki lehajol érte, az meg is érdemli. Akármilyen jól néz ki a pasi, nem fogok egy vadidegen helyett hajolgatni az utcán 10 Ft-ért, amit ő szórt el. Ha elém dobnának le ilyet (mondjuk nem, mert éppenséggel nem vagyok szép lány), megmondanám, hogy mi van reumád van, hogy te nem vagy képes felvenni? Elég ciki ilyen fiatal korban :D.
2017. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Az ilyen "alfàkat" csak 3 cm-es műkörmös plàzacicàkkal tudom elképzelni, azok elé meg hiàba hajigàlnak fèmaprót, mert azt akkora műkörmökkel képtelensèg normàl időn belül, a körmökhöz illő tűsarkakban felszedni :xDD

Meg amùgy is a nagyobb címletre harapnak :))).


Ha statisztikàt csinàlsz, mert kitalàltàl egy korszakalkotó ötletet, akkor làthatod, mennyire jön be a nagyèrdeműnek....


Inkàbb a kocsikulcsodat dobàld, ne a fillérjeidet.

2017. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
25 nagyon jó válasz, lehet tényleg azért dobálnak -ha igaz ez a baromság egyáltalán- 10 20 forintost mert annyi pénze van a nyomorultnak. Persze akinek nincs pénze az azért nem nyomorult, viszont ha 20 forint a vagyona és megjátssza a belvárosi milliárdost mint ezek a férgek, a már a lélektani nyomorúság esszenciája.
2017. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

#25

Miért hiszi mindenki, hogy hosszú körmökkel nehéz az élet? :D Hosszú (saját) körmeim vannak, a farmer begombolása az egyetlen, amire jobban oda kell figyelnem, az se nehezebb, csak figyelni kell. Bármi mást simán megcsinálok. Aprót felvenni pl kifejezetten könnyebb :D

2017. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

(kieg.)

Ja, és miért hiszik sokan, hogy akinek hosszú körme van, az agyatlan plázacica? :D

2017. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
56%
En azt valaszolnam az ilyen gyokernek, hogy vedd fel te, konnyen le tudsz hajolni, hiszen hianyzik beloled a gerinc.
2017. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

27-28

Nekem most kimondottan hosszúak a körmeim.

Kb 10 éve műkörmeim vannak, szóval tudom, miről beszélek, írok.


Nem véletlenül említettem a hosszú körömmel kapcsolatban az édes anyaföld (esetünkben járda), illetve egyéb kemény vízszintes felületek, valamint a fémaprò talàlkozàsàban rejlő esetleges nehèzsègeket :DDD.


Sehol nem ìrtam (ès nem is gondolom, lèvèn magam is èrintve a tèmàban), hogy minden hosszù (mű)körömmel èlő nő agyatlan plàzacica lenne!

Viszont nem igazàn làttam mèg a plàzacicàk osztàlyànak -különös tekintettel az agyatlanok rendjère- egyetlen képviselőjèt sem mèretes műköröm nèlkül. Ez az egyik jellegzetességük, mint ahogy pl az "alfàknak" a menő autó :xDDD.

Szóval a kettő nem ugyanaz, ebben remélem egyetèrtünk.

25ös voltam.

2017. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!