Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az új csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az új csajozási módszerről, hogy alfának tűnő fiatal pasik jól kinéző nők elé az utcán 10-20 ft-osokat dobnak le, és azt mondják nekik, jajj, ne haragudj, felvennéd?

Figyelt kérdés

Ahogy jó idő lett, már többször láttam ezt a belvárosban.

Olyan pasik csinálják, akikre ráhúzható az amit sokan alfának hívnak.

Menő öltözet, jó szöveg, magabiztos megjelenés, ált izmos,sportos testalkat.

Volt mikor arrajáró szerényebb fiúk elé is dobtak pénzérmét, de gondolom az csak poénkodás volt.

Csajok ti mit gondoltok erről az ismerkedési szokásról, bejön nektek, ha ilyennel találkoztok?



#fiatalokismerkedés
2017. máj. 15. 21:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
62%
Milyen alfáról beszélsz? Egy alfa sosem aláz meg egy nőt.Az ilyen rühes paraszt nem férfi érted? És azt kérdezed a lányoktól hogy be jön nekik? A válasz kétszer nem. Egyrészt nem jön be egyetlen épelméjű nőnek sőt nyomorultnak tartja ezeket , másrészt nem vagy normális hogy ez a kérdés egyáltalán megfogalmazódott benned...
2017. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon bejön, persze. Érdekes, én eddig csak olyanokkal találkoztam, akik felvették, ha én béna voltam.


Nem tudom, miért a majmok az alfák. Nekem alfa az a határozott, nyugodt ember, nem a hangoskodó ripacs.

2017. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, milyen reakciot valtana ki belolem, vacillalok a kepen rohoges es otthagyas es a megveto vegigmeres majd otthagyas kozott. Bar valoszinuleg az utobbi tortenne, kapna egy szemoldokfelvonast, aztan mennek a dolgomra tovabb, az aprojat meg szedje fel maganak.
2017. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
7%

Esélytelen. Ha van annyi ideje, hogy megkérjen rá, akkor annyi is van, hogy felvegye. Ha véletlennek látszik az eset, akkor viszont rálépek és felveszem és visszaadom. Szerencsétlen srácnak ne fújja már el a szél a pénzét.


Ha látom ahogy ledobja, továbbmegyek és szerintem azt mondanám, hogy dehogy/nem.


Ha fel is veszem, nem fogok ismerkedni vele, ha amúgy nem szimpatikus. Ha beszélgetni próbál úgyis levágom, hogy fel akar szedni.

2017. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

van nő, aki felveszi?

N23

2017. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
38%

le lett írva utolsó.

ha jó pasi dobja le,akkor felszedik és közben vihognak.

2017. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
65%
"Majd' minden nap bent vagyok a városnak a közepibe', de ilyet még nem láttam, se nem vettem észre!"
2017. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
62%
#16 állítólag... igazából szerintem nincs
2017. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Noblesse Oblige ***** válasza:
70%
Szerintem a világűr igazából azért tágul, mert egyre több helyet kell szorítani az emberi hülyeségnek.
2017. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem rá se nézve sétálnék tovább.

Hálistennek nem nézek ki olyan jól, hogy bárki bármivel próbálkozzon nálam csak úgy az utcán :D

2017. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!