Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az új csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az új csajozási módszerről, hogy alfának tűnő fiatal pasik jól kinéző nők elé az utcán 10-20 ft-osokat dobnak le, és azt mondják nekik, jajj, ne haragudj, felvennéd?

Figyelt kérdés

Ahogy jó idő lett, már többször láttam ezt a belvárosban.

Olyan pasik csinálják, akikre ráhúzható az amit sokan alfának hívnak.

Menő öltözet, jó szöveg, magabiztos megjelenés, ált izmos,sportos testalkat.

Volt mikor arrajáró szerényebb fiúk elé is dobtak pénzérmét, de gondolom az csak poénkodás volt.

Csajok ti mit gondoltok erről az ismerkedési szokásról, bejön nektek, ha ilyennel találkoztok?



#fiatalokismerkedés
2017. máj. 15. 21:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Biztos ez az új PUA csodafegyver. Kétlem, hogy normális nőknél működne.
2017. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Volt aki felvette nekik, és volt köztük pár egészen jónak mondható nő is.

Amúgy ez nem valami kisvárosi, vidéki ismerkedési módszer?

Mert fura volt látni a pesti belvárosban, de több helyen is láttam már ezt.

2017. máj. 15. 21:28
 3/39 anonim ***** válasza:
63%

Nem tartom magam alfának, de ez valóban egy tuti módszer lehet!

A Blahán az aluljáróban tuti becsajoznék vele, sőt egy csomó barátot is szereznék hirtelen.

2017. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
55%
Magamat ismerve biztos azt mondanám az ilyen baromnak: Vedd fel te lyukas markú! ;)
2017. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%
Na várjál, tehát pl elém álna a gyerek, leejti a pénzt, csicskáztatna, utána othagynám. Ezzel hogy birna csajozni?
2017. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
21%

a nyitás az nyitás.

légesen jobb,mint a nagyon megtetszettél,szeretnélek megismerni téma.

és a férfiak 90%nak a nyitás a legnehezebb az egész csajozás témában.

ezzel a módszerrel,meg nem direktben toppansz oda,hanem egy cselekvésbe vonod be és a reakciója alapján már el tudod helyezni,tudsz építkezni.

úgyhogy érdekes és félénkebb férfiaknak jó kezdő nyitó ötlet.

2017. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
78%
Én még sose láttam ilyet, de nem is tudom elképzelni azt a szituációt amikor valaki fel is veszi. Én tovább mennék, mint aki meg se hallotta és akkor még örülhet a parasztja.
2017. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
55%

10-20Ft-osokkal csajozni? Ne röhögtess

Talán ha 10-20-ezresek lennének.. bár mire észbe kapnál addigra lehet már el is tűnne a földről :D

2017. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%

Azt gondolom erről, mint az összes több csajozási módszerről.


Ha jó pasi vagy, tehát olyan alfa, akit a kérdésedben leírtál, akkor működik. Ha eléggé alfa vagy, akkor gyakorlatilag bármilyen megnyitás működik. Ha meg béta vagy, nem jó a külsőd, akkor próbálkozhatsz akármivel, úgyse fog működni.


Nem az a lényeg, hogy milyen a megnyitás. Az a lényeg, hogy kitől származik. Ha egy igazi alfahímtől, akkor a csajok olvadni fognak egyből, hiába egy bunkó tapló az illető. Ha meg egy szerencsétlen jófiú vagy, akkor reménytelen a helyzeted.

2017. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
72%
Micsoda ferfi aki nem bir felvenni egy aprot es a not csicskaztatja.
2017. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!