Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olvastam egy cikket az nlcafén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam egy cikket az nlcafén:Tele az internet selejtes férfiakkal vélemény?

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 19:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

„Nem akarok komoly kapcsolatot. Egy ilyen pokoli házasság után engem fegyverrel sem kényszeríthetnek arra, hogy valakivel összeköltözzek, terveket szövögessek, papás-mamást játsszak. Egy időre ilyesmivel senki elő se álljon, elterelgetem a gyereket egyedül, csak bele ne szóljanak, és ne kelljen mindennap ezerféle hülyeségen vitatkoznom. Azt már nem bírtam.


Szóval, visszatérve: legyen fiatal vagy velem egykorú, sportos, szexi, tetovált, tettre kész, időbeosztásában szabad, kitartó az ágyban, nem érdekel, ha flegma egy kicsit, bírom a kölyök arcú pasikat, igazából feküdjön le velem, amikor csak lehetséges, a többi meg nem számít, ott ne kotnyeleskedjen. Az a tervem jelenleg, hogy ilyen fiút szerzek. Semmi esetre se akarjon feleségül venni, ne akarjon velem családot, üsse kő, nem bánom, ha van egy másik barátnője is, akkor legalább tutira nem akar elköteleződni. Ki kell pihennem egy kicsit, ami mögöttem van.” Sára, 36

2017. máj. 15. 19:26
 2/19 A kérdező kommentje:
Az átmeneti időben, amíg ilyet nem találok, jobb híján szeretőzök, de ezekben az esetekben mindig rájövök, hogy nagyon gyorsan lepörög egy ilyen kapcsolat. Mármint, érted, előfordul, hogy a vágy sokáig kitart, de néhány hónap után azért nagyon hiányzik már egy kis lelki támogatás.
2017. máj. 15. 19:27
 3/19 A kérdező kommentje:
ezekszerint nagyobb igénye van egy 30 on felüli nőnek,mint egy 20 on évesnek,akkor mért irjátok hogy majd a 20 on éves szüzeknek majd lessz nője?
2017. máj. 15. 19:28
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Már, ha tényleg releváns ez a Sára által írt cikk akkor egy mondat nagyon megragadta a figyelmem, mégpedig, " és ne kelljen mindennap ezerféle hülyeségen vitatkoznom".

Szerintem a férfinak is elég nagy pokol lehetett ez a házasság. A többi meg nos... egy vibri pont tudja ezeket. Normális férfi ilyenbe nem megy bele, hogy voltaképp kizárólag egy merev pénisznek tekinti a nő semmi többnek.

2017. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Lazy Lover ***** válasza:
55%
nőklapja feminista café nincs több kérdésem
2017. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Sárácska leírása tele van külsőjegyekkel. egyetértek Jaguar-ral, ez a nő valószínűleg beszélő vibrinek nézi a férfiakat.
2017. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem tökéletes a leírás azoknak a fiatalabb pasiknak akik kötetlenül akarnak milfet dugni ,nem akarnak tőle családot se elköteleződést,se eltartani nem akarják. Mi a probléma?
2017. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
pl az a probléma hogy sok gyíkarc itt irja hogy 30 felett kisebb a nők igénye majd akkor kelessz nekik ugyan,minek kamuztok?
2017. máj. 15. 19:43
 9/19 A kérdező kommentje:
még talán a tizenéveseknek a legkisebb az igénye,bár az ecsethajat,full 24 órás jókedvet,görénységet őkis elvárják
2017. máj. 15. 19:44
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
ez csak egy kiragadott példa,az átlag 36 éves nő pont nem ilyen
2017. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!