Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem a lányoknál?

Figyelt kérdés

22 èves srác vagyok, nem volt mèg barátnőm :(


Interneten próbálkoztam eddig, de nincs sikerem.


Vèkony vagyok ès szemüveges.

Jövő hèten elmegyek a városba iszogatni, èlőben lehet esèlyem csajozni?



2017. ápr. 8. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mégis mit kéne erre válaszolni?
2017. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet.. de amíg magadról nem hiszed el, addig nem igen.
2017. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne gorcsolj ezen, es akkor lesz :)
2017. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem lesz esélyed.


Minden ember a magabiztos társaihoz vonzódik, te viszont zárkózott szorongós vagy jelenleg, amit jelenlegi infókból történő következtetéseim alapján nem fogsz tudni megváltoztatni pár nap alatt és pár pohár után.


Hanyagold a csajozást, jelenleg inkább azt javasolnám, hogy: önbizalmat gyűjts, ismerkedj, barátkozz, sportolj, élj a hobbidnak, feszegesd a határaid, mozdulj a komfortzónádon kívülre, és legfőképp tanulj és szervezz meg egy folyamatot, ami mentén haladva végül önbizalomra teszel szert, önmagad leszel, és nem aggódsz, hanem jól érzed magad a bőrödben.


Csajozni sosem kell majd... mindig csak barátkozni-ismerkedni, és ha több is lehet, azt észre fogod venni, de a felesleges stresztől meg kell kímélned magad

2017. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a ,,barátkozz" meg ,,légy nyitotabb" dumát. Idén rengeteg emberrel próbálkoztam barátkozni és majdnem mind lekoppintott, az a pár lány pedig aki barátkozott velem addig voltak jelen még jól be nem pasiztak és most már le se sz*rnak vagy max. Facebookon beszélgetünk aminél azért egy ilyen korú ember már többre vágyik. A nagy barátkozások mellett most is azt csinálom mint eddig, este magányosan filmezek majd elalszok.
2017. ápr. 8. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
rendben. Akkor viszont más ötletem nincsen. Én nekem ezek segítettek kb. Szóval ez csak annyit jelent, hogy egészen más személyiségek vagyunk :)
2017. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy rendben lelkileg,tényleg nincs értelme próbálkozni,mondom saját tapasztalatomból.Jobb lenne,ha csak számodra hülye nőket vonzanál be?
2017. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!