Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akárhogy próbálkozok a lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akárhogy próbálkozok a lányoknál, nem jön össze. Hogyan legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
2017. márc. 31. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Legutóbbi kapcsolatom vége óta elfelejtettem csajozni. :D
2017. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit el lehetsz keseredve, meg gondolom rá is vagy már görcsölve. Lazíts egy kicsit, hanyagold egy ideig az egész témát és foglalkozz valami mással, a hobbidat fejlesztgesd egy picit például.
2017. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Próbálkozni a kutya szokott a szexszel. Vagy csináld, vagy ne...
2017. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hókuszpók agyagból csinálta Törpillát.
2017. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

1. Kezdj el kondiba járni, így felszedhetsz egy kis izmot. Ha sovány maradsz(persze először le kell fogyni), 3 hónap alatt étrend nélkül is elég jól fogsz kinézni a csajozáshoz.

2. Menj el egy jó fodrászhoz.

3. Keress több pénzt. A lányok többsége már önmagában a bőr pénztárca látványától is megőrül, de erre a további pontok teljesítéséhez is szükséged lesz.

4. Szerezz egy lakást és költözz be. Az albérlet meg a mamahotel ma már nem elég.

5. Vegyél egy jó autót, mondjuk Merci, Bmw vagy Audi. Ezekből könnyű olcsó 15 éves darabot találni, amit aztán elég polírozni + rendszeresen mosni. A csillogó bmw -t imádják a nők, arról pedig fogalmuk sincs, hány éves. Csak csillogás érdekli őket, mivel attól újnak látják az autót. Plusz pont, ha gyorsulási versenyre is jársz, viszont arra figyelj, hogy a hangos autót már nem szeretik a nők és az se jön be nekik, ha olajos lesz a kezed.

6. Vegyél drága ruhákat, amik illenek ahhoz a munkához, amivel a pénzt szerezted.

7. Vegyél egy galaxy s8 -at és egy samsung okosórát.

8. Szerezz menő barátokat, akikkel rendszeresen találkozol. Ez nem lesz nehéz, ha jó munkahelyen vagy és sok pénzed van. Persze lehet, hogy neked ez már most is megy.

9. Építs fel egy jó facebook profilt sok képpel. Rendszeresen rakjál fel képet magadról, meg arról, hogy a barátaiddal miket csináltok. Fontos, hogy szerepeljen egy -két különleges kép is, amiken a hobbijaiddal foglalkozol. Ilyesmire kell gondolni, mint pl jetski -zés a horvát tengerparton, vagy snowboardozás franciaországban.

2017. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5 ez az egész egy bullshit.


elhiteted a csajjal, hogy milyen f**a csávó vagy, aztán az első randin meg se bírsz szólalni, odaállítasz mint valami tróger, akinek dől a trágyalé a szájából.


+ ezt a"csodás" életet egy életen át finanszíroznod kell..


milyen kapcsolat az ahol megjátszásra épül az egész?!

2017. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lakás pipa (saját)

BMW pipa

Samsung teló pipa (s7, az Edge nem tetszik)


Viccet félre téve (ezek tényleg meg vannak :D) megszólítanom nehéz a nőket, de ha sikerül, akkor sokat tudok velük beszélni első alkalomnál. De itt jön a probléma. Vagy barátság lesz, vagy annyiban marad...

2017. márc. 31. 23:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáld minél hamarabb villantani a BMW-kulcsot meg a telefont, és már az első beszélgetésnél add tudtukra, hogy saját lakásod van! Onnantól nem fogsz barátzónába kerülni.
2017. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én vagy érzem valakinél, hogy illünk, vagy nem. Ez az érzés változhat,ilyesmi.

De nem tudom, mitől függ. Személyiség,ilyesmi.

A kütyü meg a szép kocsi persze wow, de nem ezen múlik, hogy akarok-e járni valakivel. Tehát a BMW miatt nem fogok járni valakivel. Sokkal többet ér, ha meg tud nevettetni.

2017. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már nem próbálkozok,emberszámba se vesznek!Annyira meg utáltam őket hogy már inkább kerülöm őket!
2017. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!