Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vettem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre, hogy manapság egy ilyen fiúnak esélye sincs a lányoknál?

Figyelt kérdés

A mai lányok mind a kis pávákra buknak akikben semmi férfiasság nincs

Én egy átlagos gyerek vagyok, sima hajjal és nem több tízezres cipőkben járkálok és azt vettem észre hogy így szinte "lehetetlen csajozni"

Akárhányszor próbálkozom egy csajnál mindig visszautasítanak

Komolyan mit esznek a mai csajok az ilyen fiúkon?

Oldalt kopasz fent 25 centis haj

fehér cipő , térdig lógó póló??!

Szerintem ebbe semmi férfias nincs, sőt nevetséges inkább.

Nekem már sose lehet barátnőm? Mert én egyáltalán nem leszek ilyen!


2017. márc. 24. 19:30
1 2 3
 1/22 Bad G-Sus ***** válasza:
82%
a hozzáállásod végett tartasz ott ahol a csajokkal.
2017. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Csak nem jó helyen keresgélsz. Az mai átlagosnak nevezhető lányok között nem is fogsz párt találni, hát ne ott keresd.
2017. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
Visszautasítottak és rögtön mentek egy ilyen díszbvzihoz?
2017. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem, én pont írtózom tőlük.

l

2017. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
a pávákat le kell vágni, elvégre kacsát se lehet mostanában kapni a madár influenza miatt
2017. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha a 14 eves korosztalyban keresgelsz, akkor ja. En a paromat a dzsuvas szakacsruhajaban lattam eloszor, szoval nyaktol lefele nem volt egy tul vonzo jelenseg xd De jokepu volt, 1-2 randi utan meg kiderult, hogy full normalis is.
2017. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

"Oldalt kopasz fent 25 centis haj fehér cipő , térdig lógó póló??!"

Érdekes én egy barátnőmet, csoporttársamat, évfolyamtársamat sem láttam ilyen kinézetű fiúval. De persze tudom itt könnyebb mindig másra fogni a sikertelenséget :) A normális lány barátnőimnek normális párjuk van. És honnan ismered fel messziről a normális pasit? pl nem itt rinyál kitalált indokokon kollektívan a nőket és másokat hibáztatva. Aki ezt csinálja az már nem normális, tisztelettel teli ember, így normális szerető párja sosem lesz. Ennyire rossz emberismerőek nem vagyunk :)

2017. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Felnőtt nőt még nem láttam együtt pávával, szóval várj még pár évet a csajozással. 20 éves koromig én sem találtam normális férfit.


N

2017. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

és hogyan is próbálkoztál te a lányoknál?


24F

2017. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A "mai lányok" és "pávák" kérdéseiteket miért nem a tini kategóriába írjátok? Ide nőkről és férfiakról szóló kérdések valók.
2017. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!