Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vettem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre, hogy manapság egy ilyen fiúnak esélye sincs a lányoknál?

Figyelt kérdés

A mai lányok mind a kis pávákra buknak akikben semmi férfiasság nincs

Én egy átlagos gyerek vagyok, sima hajjal és nem több tízezres cipőkben járkálok és azt vettem észre hogy így szinte "lehetetlen csajozni"

Akárhányszor próbálkozom egy csajnál mindig visszautasítanak

Komolyan mit esznek a mai csajok az ilyen fiúkon?

Oldalt kopasz fent 25 centis haj

fehér cipő , térdig lógó póló??!

Szerintem ebbe semmi férfias nincs, sőt nevetséges inkább.

Nekem már sose lehet barátnőm? Mert én egyáltalán nem leszek ilyen!


2017. márc. 24. 19:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Akinek meg nem a pávák kellenek,azok meg nektek nem kelletek.Na bumm!
2017. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
ez csak a tizenévesekre jellemző
2017. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesekre?

Valóban, de nem mindre.Van kivétel, nem is kevés, is bizony nagy számban nem kezdeményeznek, mikor az illető nem is olyan akitől el kéne távolodni.

2017. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
Az,hogy sikertelen vagy,független attól,éppen mi a trendi.Nyilván mert ez a divat,sok csaj ezt a stílust preferálja,de ettől léteznek normális ízlésű lányok,akikhez odamehetsz.Persze ha nem megfelelő a stílusod,akkor veszett ügy.Talán azon kéne csiszolnod.Egyébként jómagam megértem már pár évet,de még mindig keresem a hozzám illő társat.Tudom,hogy ez részben szerencse kérdése is,de az embernek folyamatosan dolgoznia kell magán.Kívül és belül is.A cicababa típus sokkal kelendőbb nálam,de én pl. emiatt nem húzom le a rolót.Nem másra kell mutogatni,átgondolni,te mindent jól csinálsz-e???
2017. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha a 16 eves lanyok a kiszemeltjeid, jogos a felhaborodasod, de en 20 ev feletti noknel nem ilyen ferfi idealt latok...
2017. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

Ezt nem a tini párkapcsolatok kategóriába szántad?

Ha egyetemen jelenne meg valaki így, szerintem körberöhögnék a lányok. Maximum 16 éves korig menő, és akkor is csak egy bizonyos réteg körében. :D


21/L

2017. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%
Ne pontozzatok le az elsot, mett ott A PONT.
2017. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen fiúk csak a tini lányoknak jön be.

Szerintem nagyon gáz, ahogy a mai fiatal srácok kinéznek (persze vannak normálisak is), nekem abszolút nem tetszenek, hiányzik belőlük a férfiasság (legalábbis a külsőjükből biztos).


22/L

2017. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, milyenek a "férfias" férfiak :)
2017. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%
Annyi minden miatt el lehet utasítani egy pasit (vagy fordítva csajt) hogy hihetetlen. De olyan jellemző, hogy minden elutasított azt hiszi, hogy csak a páwák (ribik) és a gazdagok kellenek biztos az a baj. Holott hihetetlen, hogy mik vannak. Én pl. utasítottam el már tök jó pasit azért, ahogy leszólított. Tök jól nézett ki, tornacipő volt rajta, zsebes nadrág, egyszerű póló, ami nekem szintén nagyon bejött, aztán mikor odajött és megszólalt. Úgy beszélt kb. mint a mézesmázoskodó cigányok, akik megkérdezik hány óra, hogy aztán ellopják a telefonod, mikor előveszed. Egyszerűen annyira nyomasztó volt, hogy azt éreztem hátrálni akarok előle, és ha tudná, hogy nem lesz következménye, meg nincsnek tanúk, akkor tuti sarokba szorítana meg meg is fogdosna. Most ez csak egy példa volt, de tuti, hogy ő se arra gondolt, hogy azért rázom le, mert számomra ilyen visszataszító stílusa van.
2017. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!