Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor olvasni itt ilyet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor olvasni itt ilyet, hogy "a páromat neten ismertem meg". Ez mit takar pontosan?

Figyelt kérdés

Netes társkeresőt, chatoldalt, valamilyen fórumot, esetleg a GYK-t?:) Tényleg kíváncsi lennék, mert olyan lazán idetolják sokan, hogy a netről lett egy párjuk, közben meg annyian panaszkodnak, hogy interneten nem lehet ismerkedni meg felejtse el mindenki, inkább mozduljon ki gyakrabban.


Mi az igazság?



2017. ápr. 5. 22:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

nekem innen volt 2 kapcsolatom (majdnem 2 éves és majdnem 8 hónapos)


ismerek olyat aki badoon ismerkedett meg a párjával, van aki online játékban

sok lehetőség van a netes ismerkedésre :)

van akiknek a társkereső jött be, nekem ott nem volt sikerem :)


24F

2017. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Társkeresőt én virtuális húsboltnak tartom, és tényleg úgy gondolom, hogy nehéz ott igazán jó kapcsolatot összeszedni. Persze van, akinek bejön, nekem nem menne. :)

Én online játékból ismerem páromat, véletlenül kezdtünk el csevegőben beszélgetni, aztán együtt játszani, a többi meg már történelem. :)

2017. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Online játék kapcsán ismerkedni? Komolyan mondom, csak nézek magam elé...
2017. ápr. 5. 22:30
 4/23 anonim ***** válasza:
Mi ezen az oldalon ismerkedtünk meg, de tematikus hobbis fórumokon, honlapokon, fb csoportokban is simán lehet ismerkedni
2017. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Online társkereső :)

1 hétig voltam fent, amikor rám írt és több éve együtt vagyunk

2017. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én itt a GyK-n ismertem meg a párom, akivel lassan két éve vagyunk együtt.

Az előző barátomat pedig még anno a facebookon ismertem meg.

2017. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

#3:

igen játékban sok csaj van, én pl wowoztam ott is sok csaj volt simán lehetett ismerkedni akár ott is


24F

2017. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A tesómék chatrouletten ismerkedtek meg...
2017. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Tényleg sok csaj játszik, csak nagyon sokan nem vállalják fel. Ha tudnád, hány pasi akart velem "játszani", csak azért, mert nő vagyok... Sose ilyenért jártam fel, ez engem nagyon taszít, volt amelyik két mondat után már a bugyimban turkált volna. Ez mondjuk véglet, a frusztrált kockák. :D

Aztán persze találkoztam a másik véglettel is, volt, aki több hónap után, mikor véletlenül meghallotta a hangom voice chaten, közölte, hogy amúgy azt hitte, én mindenkit csak sz.opatok, és valójában pasi vagyok... :D (Csapatvezér voltam, szóval jó sokat aktív.)

Összességében soha nem jutott volna eszembe játékban pasizni, de ehhez képest nem is egy kapcsolatom volt onnan. Persze ezek mind úgy, hogy barátság, sok személyes találkozás és játékon kívüli ismeretség után. :)

#2 voltam

2017. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

En skypeon ismerkedtem meg vele, azota 3,5 eve egyutt vagyunk, es van egy babank :D igazabol a legjobb haverommal szoktam skypeolni, es o neha-neha behivta a jelenlegi paromat, mert ok egyutt wowoztak, es skypeon beszeltek rola par szot, tehat igy harmasban beszelgettunk.

Aztan elkezdtunk kulon is beszelni, es igy jottunk ossze:) bar egy varosbol szarmazunk, tehat nem volt sok ezer kilometer koztunk:D

2017. ápr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!