Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor olvasni itt ilyet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor olvasni itt ilyet, hogy "a páromat neten ismertem meg". Ez mit takar pontosan?

Figyelt kérdés

Netes társkeresőt, chatoldalt, valamilyen fórumot, esetleg a GYK-t?:) Tényleg kíváncsi lennék, mert olyan lazán idetolják sokan, hogy a netről lett egy párjuk, közben meg annyian panaszkodnak, hogy interneten nem lehet ismerkedni meg felejtse el mindenki, inkább mozduljon ki gyakrabban.


Mi az igazság?



2017. ápr. 5. 22:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én is online játékon ismerkedtem meg már több exemmel is. Persze ezt nem úgy kell elképzelni, hogy a kapcsolatszerzés a fő szempont. Egyszerűen csak összeismerkedtünk a játékban, barátilag elkezdtünk beszélgetni aztán mikor kiderült, hogy igencsak szimpatikusak vagyunk egymásnak több is lett belőle.
2017. ápr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Traviánban vezérkedtem egy lánnyal, ketten irányítottuk a klánt. A csapat diplomáciai ügyeit rendszerint skype-on intéztük, volt, hogy elvonultunk utána privátban is megbeszélni ezt-azt. Meghívtam egy hétvégére, igent mondott.

Majd' 5 évig voltunk együtt, szép idők voltak.

2017. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én két exemet ismertem meg neten. Az elsőt úgy, ogy egy sráccak összehaverkodtunk chat.hun, aztán áttértünk msnre, rendszeresen beszélgettünk, sokat szivattuk egymást. Neki volt két haverja, akikkel együtt lineage-ezett, de már találkoztak élőben is, őket is behívogatta néha a beszélgetéseinkbe. Az egyikükkel elkezdtünk néha privátban is beszélgetni, mert eléggé hasonlított a gondolkodásmódunk, kb másfél évig ment ez, aztán végül összejöttünk.

A másikkal ugyanazon a szerón cs1.6-oztunk, és rendszeresen összeakadtunk úgy, hogy csak ketten voltunk fent, ilyen hajnali fél 1 körül pl. Aztán úgy unalmas, hogy szinte csak botok ellen vagy, muszáj mellette beszélgetni. :D Társkeresőn sose voltam regisztrálva, mert sose konkrétan párt keresni jártam fel netre, mindig csak úgy összehozta a véletlen.

2017. ápr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Egyik exemet filmes fórumon ismertem meg, ráírtam egyszer privátban, mert érdekelt valami, amit ő tudott, aztán 4 évig éltünk együtt.

A mostani páromat badoon ismertem meg. Mondjuk tény, hogy kellett hozzá kitartás, mire kiválogattam az ocsú közül a búzát, de megérte. Nekem a bátyám is badoon ismerte meg a feleségét.

2017. ápr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Voltam fent társkeresőn, de nem voltam ráfeszülve a párkeresésre. Egy randim volt onnan, nem lett belőle semmi.

Gyik-en ismertem meg az utolsó páromat. Barátok kategóriában kezdtünk el beszélgetni, és mint kiderült, egy városban laktunk.

2017. ápr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mi itt ismerkedtünk meg a Párommal gyakorin, már több mint egy éve együtt vagyunk, és minden rendben van. :) Persze találkoztam innen már suttyókkal is, de vele szerencsém volt. :)
2017. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mi a chat.hu-n ismerkedtünk meg.

Több mint 5 éve együtt vagyunk.

27/N

2017. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Pain for Pleasure ***** válasza:

Mi is badoon ismerkedtünk meg, én először nem akartam regisztrálni, de aztán a nyilvános profilok között rátaláltam és a mosolya annyira megfogott, meg az adatlapja alapján is szimpatikus volt, így regisztráltam. Szerencsére neki is tetszettem én és még aznap átmentünk facebookra beszélgetni, hamar kiderült, hogy rengeteg dologban egyezünk. Ez volt másfél éve. :)


25/n

2017. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mi szexpartner keresőn ismerkedtünk meg, de több lett belőle. Ismerősök csak annyit tudnak, hogy neten... Ha rákérdeznek, csak terelünk :D
2017. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Már harmincas "vén róka" vagyok, nekem majdhogynem furcsa is, hogy ilyen netes játékoldalakon komoly kapcsolatok szövődnek. Az az érdekes, hogy az elsősorban nem társkeresésre szolgáló oldalakon mintha nagyobb arányban jönne a siker, mint azokon, amiket direkt erre a célra alkottak meg(Randivonal, Párom.hu, stb...).


Lehet, hogy azért, mert előbbihez lazábban áll hozzá az ember, nem párt keresni jár fel, hanem kedvtelésből, hobbiból, míg a második esetben adott a szándék, a társkeresés, és ettől az ember görcsöl, nyomás alá kerül? Van az a mondás, hogy "ha nagyon keresed az igazit, úgysem fog összejönni, ha viszont nem görcsölsz rá, akkor majd betoppan az életedbe".

2017. ápr. 6. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!