Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor olvasni itt ilyet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor olvasni itt ilyet, hogy "a páromat neten ismertem meg". Ez mit takar pontosan?

Figyelt kérdés

Netes társkeresőt, chatoldalt, valamilyen fórumot, esetleg a GYK-t?:) Tényleg kíváncsi lennék, mert olyan lazán idetolják sokan, hogy a netről lett egy párjuk, közben meg annyian panaszkodnak, hogy interneten nem lehet ismerkedni meg felejtse el mindenki, inkább mozduljon ki gyakrabban.


Mi az igazság?



2017. ápr. 5. 22:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem leírtad a dolog lényegét, kérdező. :) Társkeresőkön mindig van egy plusz nyomás az emberen, illetve akár levelezésről, akár egy gyorsan lefixált randiról van szó, benne van az, hogy tudod, hogy a másik most "tesztel", hogy jó lehetsz-e, és ez megfelelési kényszert húz maga után.

Egy kötetlen ismerkedésnél nem akarod lenyűgözni a másikat, ha kialakul a vonzalom, akkor az magától jön, nem azért, mert húha itt most párkeresés folyik.

Én az itt válaszolóknak is szoktam javasolgatni sirámok esetén, hogy keressen fórumot, csoportot, bármit a hobbijával kapcsolatosan, és görcsös csajozás/pasizás helyett csak alakítson ki ismeretségeket. Szerintem ez többet ér. :)

2017. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mi egy holland tanítónővel ismerkedtünk meg a rommi royal játékban. Állandóan egy asztalhoz kerültünk es sokat játszottunk. S angolul ill németül beszélgettünk.(angol német tanár). Most facebookon is fent van nekünk és szoktunk neha beszélgetni.a játék sajna megszűnt..
2017. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Chat.hu, lassan egy éve együtt - már összeköltöztünk :)
2017. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!