Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki jó nőt akar az hízzon meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jó nőt akar az hízzon meg?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom teljesen ki vagyok lelkileg, már azon vagyok ha meghízok jó csajom lesz... Mi ez a kövérség őrület a mai nőknél?

Én sportos pasi vagyok és már vagy 2 éve próbálkozok, de semmi.... :( Viszont két ismerősöm is becsajozott olyan nőjük van hogy csak álmomban van ilyen nők az életembe. És mind kettő pasi extrém módon el van hízva és a csinos lány csókolgatja szeretgeti, látszik hogy igazán szereti. Mit lehet egy hájpacniba szeretni?? Nekem is el kell híznom vagy ez hogy lehet...


2017. máj. 11. 12:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én kövér vagyok és biztosíthatlak róla, hogy nincs ilyen őrület a nők körében. Sőt inkább az ellenkezője a jellemző, amivel te is tisztában vagy. Szóval ez a kérdés inkább tűnik trollnak, mint komolynak. Azt általad látott két példa pedig azok a kivételek, amik erősítik a szabályt.
2017. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, az itteni pasik mind azon siránkoznak, hogy a jó csajoknak sportos, kigyúrt pali kell.
2017. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az nem jutott eszedbe,hogy az a 2 kövér csávó nem görcsöl rá,hogy dafke jó nőt akar és jó a személyiségük?
2017. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sztem hízzál meg:) Legalább egyel kevesebb buta pasi fog tovább szaporodni mert nőd az tuti nem lesz:)
2017. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%

Elég régóta hájpacni vagyok, és alig bírom levakarni magamról a nőket.


Várj! Ja, mégsem... csak simán hájpacni vagyok...

2017. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%

Itt a 13 as válaszoló adta meg a választ, kimondta az igazságot, járt a zöld is neki.


Egyébként én azt tapasztalom hogy a kigyúrt pasiknak vannak jó nőik, van egy haverom neki mindig összejön a buliba egy csaj, odamegy táncol stb.

Na de én meg olyan ember vagyok hogy engem ne a testemért szeressenek, úgyhogy ilyen módon nem is akarok csajt felszedni, sajnálom az időt az edzésre.

Nekem a sport kimerül, a fociban (igazoltan focizok, de csak amatőrként), meg azért próbálok egészségesen élni.

De nem akarok naponta lejárni terembe csak azért hogy valami csajnak jól nézzek ki.


Én meg is mondom egy lánynak ha szóba kerül, pont volt egy példa azt mondta a fullos nő, hogy ő naponta kondizik, elvárja hogy a pasi törődjön a testével vagy mit tudom én mi.


Egyébként nem vagyok tróger, érdekelnek mindenféle labdajátékok, küzdősportok, jóga,

de engem nem tudna egy nő sem rávenni arra, hogy kondizzak. Én jól érzem magam a 173 cm hez 68 kilósan igaz voltam 59 is és 75 is, NEM A KILÓKTÓL JÖNNEK A NŐK.


Ha meghízol akkor többet is kell enned, ezt csak zárójelesen mondom.

2017. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 tom80 válasza:
Lehet, hogy valaki "hájpacni", de az vonzó lehet egy nőnek, ha az illető a fél könyvtárat kiolvasta. Valószínűleg a jellemük megnyerőbb, mint a tiéd, bármennyit is gyúrsz. 37/F
2017. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kövér emberből is van többféle, ugyanúgy, mit soványból vagy sportosból. Van olyan kövér férfi, akit láthatóan nem zavar a súlya, jól érzi magát a bőrében, magabiztosan viselkedik, jó a kiállása, és az ilyen talál is nőt. (persze ez is csak egy bizonyos határig működik, az obszcén módon elhízottnál már nem)
2017. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!