Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Fiúként mit gondoltok egy olyan teltebb lányról, aki egy ideig most nem akar az ellen tenni, hogy hízzon?
Ezt így nehéz megmondani.
Ha azért nem akar fogyni mert elégedett magával,akkor semmi különöset nem gondolnék róla.
Ha meg zavarja az hogy teltebb de lusta ellene tenni..akkor azt gondolnám róla hogy lusta :D
Ez sok mindentől függ. Vannak lányok akiknek jól is áll az ha kicsit teltebbek, főképp ha jól érzi magát a bőrében. Aztán ugye van az a dolog is, hogy van aki akárhogy küzd, nemsikerül neki. Annál rosszabb viszont nincs mint végignézni azt, amikor egy csaj túlzásba viszi a dolgot, és ráadásul úgy próbál küzdeni, hogy ő sem hisz benne.
No meg kérdés az is mi az hogy kinek mi a telt, mert ugye van az egészségtelenül telt is, aki bár nem tehet róla, de veszélyesen hízik és meg sem próbál segítséget kérni hozzá. Meg van mint már fentebb említettem az arányosan telt, ami esetleg jól is áll.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!