Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki jó nőt akar az hízzon meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jó nőt akar az hízzon meg?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom teljesen ki vagyok lelkileg, már azon vagyok ha meghízok jó csajom lesz... Mi ez a kövérség őrület a mai nőknél?

Én sportos pasi vagyok és már vagy 2 éve próbálkozok, de semmi.... :( Viszont két ismerősöm is becsajozott olyan nőjük van hogy csak álmomban van ilyen nők az életembe. És mind kettő pasi extrém módon el van hízva és a csinos lány csókolgatja szeretgeti, látszik hogy igazán szereti. Mit lehet egy hájpacniba szeretni?? Nekem is el kell híznom vagy ez hogy lehet...


2017. máj. 11. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

inkább a fejedben van a hiba, vagy a jellemedben...


24F

2017. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
😂😂😂 Az en baratom 60 kilo sincs, nem birom a kovereket.
2017. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 AchromaticSmarties ***** válasza:
94%
Korán van még a troll kérdésekhez.
2017. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
igen, legyél molnár krisztián...
2017. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, inkább exrtém vékony legyen, csak elhízott ne!
2017. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha emiatt meghíznál ugyan úgy nem lenne csajod, mert ha képes lennél feláldozni egyrészt az egészséged másrészt önmagadat (mert kövéren az nem Te lennél, mert ha úgy éreznéd jól magad alapból sose kezdtél volna el sportolni) akkor a jellemeddel vannak komoly problémák. Egyébként nem csak a külső számít egy kapcsolatban és a vonzerőben. Sajnálom ha ez újdonságként ér. Amúgymeg nem tudom hol élsz, de amit írsz az nagyon nem az átlag, a legtöbb "jó nő" (mert hát kinek mi) az egyáltalán nem kövér pasikkal van. Most láttál erre 2 példát aztán ráhúzod az egész népre. Gondolkozzál már és nézzél körül. Az én környezetemben pl a lányoknak csorog a nyáluk a sportos (és normális) pasikért. Csak kevés van belőlük.
2017. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek vagytok, lehet poénkodni csak amiket látok az nem ezt bizonyítja, hogy olyan troll lenne ez....
2017. máj. 11. 12:46
 8/18 anonim ***** válasza:
Hülye vagy kérdező. Mindenféle testalkatú embereknek van párja.
2017. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az nálad mit jelent, hogy extrém módon el van hízva?
2017. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9. 130 kg kb
2017. máj. 11. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!