Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megdobnátok pár hasznos infóval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdobnátok pár hasznos infóval?

Figyelt kérdés

Végzős hallgató vagyok az egyetemen, és eddig akárhány lánynál próbálkoztam, nem jött össze. A lányok mindig középiskolások voltak. Most viszont megtetszett egy csoporttársam, de nem nagyon ismerjük egymást. Volt egy bemutató óra, ahol gépeket mutattak be nekünk, és akkor mellém állt kb 10 percre, már "vándoroltunk", akkor kérdezett valamit, én próbáltam poénosan válaszolni, és akkor nevetett. Az óra után bejelölt facebookon, majd erre rá egy hétre felköszöntött születésnapomon.

Ez volt olyan február körül. Azóta nem léptem, mert már félek, hogy visszautasíthat ő is. Nagyon ritkán van együtt óránk, mert csoportokra vagyunk bontva...


Most utólag azon gondolkodtam, hogy ráírok facebookon, és elhívom sétálni a városba, de ahogy itt olvasgatom a kérdéseket, sokan ellenzik.

Mit tehetnék?



2017. ápr. 28. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nincs nagy különbség. Írjál rá! Ne hagyd ki.
2017. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt a mindenit amikor én voltam egyetemista, ha szépen mondtam egy lánynak,hogy szia már húzott is az ágyába..Na de komolyan...egyetemen sok lány elszabadul otthonról, nincs felügyelötanár sem..nem csak a szakanyagot tanulják akkor élik ki magukat.
2017. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez a hajó már elment... Elnegm miért nem jelöl be egy csaj se, csak külföldi gamerek meg random arab manusok?
2017. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van azóta valami újság?
2017. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A GYKn sokan ellenzik??? Komám ha arctalan ismeretlen kommentelők alapján hozol döntéseket akkor nem vagy ép.


Irj rá MOST!

2017. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!