Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a nagyon okos fiúk? Hozzáteszem azt, hogy nem az olyanok akik csak okosnak képzelik magukat.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem igen nagyon. Kifejezetten akik doktorálnak vagy valamilyen komoly tudományos témákkal foglalkoznak.
2017. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Láttál már jóképű programozót, vagy fizikust? :D Ha a bölcsészeket nagyon okos kategóriába sorolod, akkor közülük biztosan találsz olyat ami tetszik, ha már lediplomáztak, valamelyik gyorsétteremláncnál megtalálod őket, miközben rendelést adsz le.
2017. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Szeretem az okos férfiakat...


De azokat, akik a kutatásukon kívül más témáról nem hajlandóak beszélni és nem tudnak kiszakadni a laborból, nem.

2017. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
#2: ez a gyorséttermezés már 10 éve is gáz volt... tudod még fokozni?
2017. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Művelt, tájékozott férfiként sokkal fontosabbnak tartom, hogy egy ember szintén ilyen legyen, mint okos. Kitörölheti a fenekét az analitikai kémia, jog, közgáz stb. doktorijával, ha emberileg suta és totál tájékozatlan az embereket, életet, világ működését illetően. Nőben is azt nézem, hogy mennyire bölcs, művelt, tájékozott, nem azt, hogy orvos, jogi, akármilyen más diplomája vagy doktorija van.
2017. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%

#4, a gyors-éttermezés, már 10 évvel ezelőtt is igaz volt. :)


Na, de viccet félretéve. A férjemet okos férfinak tartom, 3 diplomája van. Gépészmérnök, plusz van két közgazdász diplomája, egy "gazdálkodási és menedzsment" és egy "vezetés és szervezés" szakon.


Szeretem, hogy sok mindenhez ért, és nem okoskodóan, hanem kedvesen, normálisan, mindenbe segít...

Én történelem szakos bölcsész vagyok, és hát tényleg nincs munka vele rendesen, csak aprópénzért, de már csak egy év van vissza, hogy megszerezzem én is a közgazdász diplomát, amit most a gyerekek mellett csinálok levelezőn. Ha a férjem nem segített volna, akkor szinte biztos, hogy nem megyek át matekból! :)


27/N

2017. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
#6: igaz... már akinél, ugye ;)
2017. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%

6-os vagyok.

Ejj de le lettem pontozva. :)

2017. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon,ha az érdeklődési körünk is hasonló.Mondjuk más területen is értékelem,de ha nagyon szakbarbár,az engem zavar.
2017. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon szexi szerintem :D Nekem nagyon imponál, és számomra fontos is, hogy intelligens legyen, anélkül nem is tudnék belemenni egy kapcsolatba, ha a párom nem okos típus. 22L
2017. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!