Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, éreztétek már azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, éreztétek már azt, hogy szexi, okos nőt érdemeltek, de mégsem jön össze?

Figyelt kérdés

Mert ti jól néztek ki, ápoltak, műveltek vagytok, minden megvan bennetek, ami egy valamire való nőnek kell, de mégsem találtok senkit.


Miért volt ez? Mit tettetek?


L


2017. ápr. 24. 17:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem jártál egyetemre, akkor nehéz okos lányt kifogni. Úgy értem egyetemi bulikbanbiztos könnyebb okos lányt találni, míg a sima diszkókban ez nehezebb.

Emiatt mindig tőlem jóval kevésbé okos bnőim voltak.

2017. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem érdemel semmilyen nőt. A nők nem egy homogén halmaz, amelyből bizonyos tulajdonságok megléte esetén jár egy "darab", ellenkező esetben pedig nem.
2017. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Félreértetek. Lány vagyok.


Arra vagyok kíváncsi, ti, fiúk, jártatok-e már így.

2017. ápr. 24. 17:20
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem értettelek félre. De hogy akkor megfelelően válaszoljak a kérdésre: nem, nem éreztem soha ezt.
2017. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Miért érdemelne akárki akárkit is?

Sok pénzt, jó kocsit vagy szép házat igen, dehogy embert...

Veled sem fog összejönni értelmes férfi, hidd el nekem! 25N

2017. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Éreztem, aztán elkezdtem az interneten keresgélni, de valószínű önértékelési nyavalyáim miatt csupa olyan lányba akadtam bele, akik nem is annyira jöttek be, meg én se jöttem be nekik.

Ellenben az életben nagyon helyes, kedves lányoknak bejöttem, de túl béna voltam közeledni.

Mit tettem?

Semmit, elmúlt egy csomó idő egyedül, valószínű már marad így minden.

2017. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, ezek szerint undorító módon tettem fel a kérdésem.

Nem akartam provokatív lenni.


Arra lennék kíváncsi (átfogalmazva), hogy éreztétek-e azt valaha, hogy ti mindent beleadtok, rendben vagytok, mégsem találtok egy olyan párt magatok mellé, aki minden szempontból passzolna hozzátok.

2017. ápr. 24. 17:36
 8/26 anonim ***** válasza:
Igen, volt már így, nem is egyszer.
2017. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit jelent a "mindent beleadni".
2017. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Jó megjelenés, kisugárzás, egzisztencia, bátorság, illem... Kismillió apró dolog, amiket ha összeadunk, igazi férfit kapunk.

Nem sármról, helyes arcról, vagy milliókról beszélek.

Olyan dolgokról, amikre képes egy férfi, ha akar.

2017. ápr. 24. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!