Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, éreztétek már azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, éreztétek már azt, hogy szexi, okos nőt érdemeltek, de mégsem jön össze?

Figyelt kérdés

Mert ti jól néztek ki, ápoltak, műveltek vagytok, minden megvan bennetek, ami egy valamire való nőnek kell, de mégsem találtok senkit.


Miért volt ez? Mit tettetek?


L


2017. ápr. 24. 17:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nekem mindig gyönyörű, értelmes barátnőim voltak. Viszont másfél éve nem találok ilyet.
2017. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
20%

Haha, én mindent beleadok ésszerű keretek közt, de nemhogy szexi, okos nőm nincs, hanem semmilyen nincs és soha nem is volt. :D Jó, van rajtam némi fölösleg, illetve pályakezdő, diplomás munkanélküli vagyok, de utóbbi csak egy állapot.


Miért van ez?

Mert ocsmány a fejem. Meg mert extrém mértékben introvertált vagyok, ami engem nem zavar, hiszen hasonló társat is keresek, csak ugye leszűkíti a kört.


Mit tettem?

Kétségbeesetten ráírtam csomó nőre társkeresőn, majd nulla válasszal a zsebemben inkább azzal is felhagytam. Alvállalkozásba kiadtam egy haveromnak, hogy mutasson be valakinek, rá várok még, aztán végképp feladom.


23F

2017. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

#12 gondolom ugyan azt a sablont írtad mindegyik nőnek, amit naponta megkap rajtad kívül még 40 pasitól.


Ezek után ne csodálkozz.

2017. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%
Én éreztem már így, vagyis most is érzek. Azért valamennyi értelem szorult belém, hogy valamivel intelligensebb lányt keressek és vagyok annyira jóképű, hogy legyen esélyem a szebb lányoknál is. (Mindenki elsősorban külsőre magához illő párt keres. Kevés kivétel van.) De nekem valahogy nem jön össze az ismerkedés, akárhogy is próbálkozom. Valószínű velem van a baj, úgyhogy most az próbálom kideríteni, hogy mi. 24f
2017. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja, kb. Ugyan van néhány olyan tulajdonságom, ami nem a mai férfiideálra vall, de cserébe nem várok el a másik féltől sem hasonlókat. Pl nem fontos, hogy kifejezetten szexi legyen, az átlagos e téren bőven jó. Inkább emberileg legyen kiemelkedő, olyanoknak amikben én is igyekszem, pl intelligencia, gyakorlatiasság, becsület, és effélék. Nem kell mindben és nem kell nagyon. Csak valamennyire.


25/F

2017. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"amit naponta megkap rajtad kívül még 40 pasitól"


Nem tudsz olyat írni, hogy azt ne kapja meg legalább 5 embertől :)

2017. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Kérdező: olyan nincs, hogy az általad várt dolgokból valakiben minden meglegyen. Személyiségtől függ, hogy melyek vannak és lehetnek meg... de tapasztalatom szerint sok nő ott követ el hibát, hogy egymással ellentétes jellemvonásokat vár el, vagyis olyanokat, amik egyszerűen nem férnek meg egy személyben. Vagy igen, de akkor az nem lesz hiteles.
2017. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
45%

@13

Két mondatból állnak a leveleim, amiből az egyik vmi ilyesmi: "látom, te is szeretsz ezt meg azt csinálni/szereted ezt meg azt a zenét vagy akármit (+1 kérdés ezzel kapcsolatban)". Na most tulajdonképpen igen, unalmas, sablonos, semmilyen, de mentségemre szóljon, nem is igazán tudnék mást írni, amikor baromi sablonosak a bemutatkozások is. Sőt, legtöbbjük az alábbiakból tevődik össze. Sőőőőt, rohadtul unatkozok, megpróbálok egy négyrészes felsorolást összehozni, amellyel bármelyik négy mondatot egymás mögé írva egy sztereotipikus, de felettébb autentikus női bemutatkozást lehet összerittyenteni. Aszongyahogy.


1) szkepticizmus a társkereséssel kapcsolatban

-Nem hiszem, hogy itt meg lehetne ismerni egy embert, de hátha.

-Mindent ki kell próbálni az életben, így a társkeresést is.


2) az igények taglalása

-Mindenki másért lehet szimpatikus, így nincs ideálom se. (Tapasztalat: az ilyenek sem írnak, szóval mégiscsak van egy ideál itt is.)

-Keresek egy jóképű/izmos/magas férfit, akivel boldog lehetek.

-A vékony fiúk tetszenek.

-Életem alapelve: boldogság nélkül nincs értelme a létnek!


3) sabloninfók magadról

-Szeretek sütni-főzni, tévézni, utazni.

-Pörgős, életvidám nő vagyok.


4) a teljes passzivitás egyenes kinyilvánítása

-Ha szimpatikus vagyok, írj!

-Ha valamire kíváncsi vagy, kérdezz bátran!

-Nem biztos, hogy mindenkinek tudok válaszolni, de igyekszem - írj nyugodtan!


Nem hiszem, hogy itt meg lehetne ismerni egy embert, de hátha. Életem alapelve: boldogság nélkül nincs értelme a létnek! Szeretek sütni-főzni, tévézni, utazni. Ha valamire kíváncsi vagy, kérdezz bátran!


Napi kihívás: írj erre egy EGYEDI, IZGALMAS levelet! :D Ki-bekurjantott marketingzseninek kell lenned, hogy ebből kihozz valamit.

2017. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én mindig is így éreztem Kérdező,de hiába csináltam bármit,változtattam magamon százszor,figyeltem magamra,semmi eredmény...

Így hát nem érdekel már az egész,beleuntam...

A haverom,aki alapból jóképű,hozzá alapból odamennek a csajok,és kb. semmit nem kell tennie sem.

Én bármit teszek,semmi eredménye,mert nem születtem jóképűnek,és így már a nők meg sem akarnak ismerni sem...

25/F

2017. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
44%

Ja.

Volt is okos nőm. De rájöttem, hogy gáz, mert folyton okoskodik.

Lecseréltem egy szexi nőre. Rájöttem, hogy az is gáz, mert mindenki meg akarja b***szni.

Lecseréltem egy kedves nőre. Rájöttem, hogy az is gáz, mert folyton ragad rám, mint a bogáncs.


Azóta már csak k***rvázok.

2017. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!