Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, éreztétek már azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, éreztétek már azt, hogy szexi, okos nőt érdemeltek, de mégsem jön össze?

Figyelt kérdés

Mert ti jól néztek ki, ápoltak, műveltek vagytok, minden megvan bennetek, ami egy valamire való nőnek kell, de mégsem találtok senkit.


Miért volt ez? Mit tettetek?


L


2017. ápr. 24. 17:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

1;Mindig beletrafálok abba,hogy nem az általam tetsző nőnek kellek.


2;Hibáztam!? Nem tudom.

2017. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Azért tettem ki ezt a kérdést, mert most jutottam el arra a pontra, hogy ezt érzem.


Egy félresikerült kapcsolat után úgy érzem, elkerülöm azt a férfit, akire szükségem lenne. Pedig beleadok apait anyait abba, hogy velem minden rendben legyen.

Csak a megfelelő partner nem jön.

2017. ápr. 24. 20:03
 23/26 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után jutottál el ide? Hol ismerkedtél? Hány emberrel randiztál?
2017. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mert (egy-két kivétellel) sosem adtam bele mindent.
2017. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Azt szerintem nem az illető dönti el, hogy mit érdemel. :D És szerintem nincs olyan, hogy érdemel, valakinek vagy bejövök, vagy nem. Vagy ezt keresi, vagy nem.


Nem szeretnék sztereotipizálni egyébként, de pont azok nem "érdemelnek" ilyen nőt, akik azt hiszik magukról. Egyszerűen az önteltségük miatt. Lehet valaki szép, okos, meg minden, ha emberileg trágya, nem kell a kutyának sem. Csak erre ugye senki sem figyel általában, mert jaj, a külcsín, jaj, az ész... Ki lehet vele törölni.:)

2017. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

20-as sajnos nagyon jól leírtad az itthoni nőtípusokat...

Én most a 3-dikkal élek, de volt mind a 3 féle és egyik sem jó...Masszát kellene belőlük gyúrni... :-)

De nem is értem ha olyanok lennének a nők mint mi férfiak, akkor nem lenne ennyi párkapcsolati gond.


Hogy a kérdezőnek is válaszoljak volt nem is egyszer, de nem vagyok jóképű, így könnyen lepattanok. Egyszer randiztam egy ideig egy sportos, klassz nővel de egyszerűvel és ő mondta nem nagyon fogok találni nőben olyat mint amilyen én vagyok férfiban. Milyen igaza lett...39F

2017. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!