Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hihető ha egy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető ha egy csinos nő azt mondja neki mindegy a külső csak legyen kedves aranyos és okos úgy hogy már volt egy hájfej Molnár Krisztián szintű előző barátja?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha már volt olyan kinézetű barátja, akkor miért ne lehetne hihető az, amit állít?
2017. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Ki az a Molnár Krisztián?
2017. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
36%
ha ilyen pasija volt akkor nem szép meg csinos...
2017. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én se tudom ki az a molnàr krisztiàn..
2017. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Kb. mintha azt mondaná, hogy a Szíriuszról jött.
2017. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen élénk lehet ennek a nőnek a fantáziája, ha szünet nélkül egy jóképű pasi arcát bírta rávetíteni a palija képére. :O
2017. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha mondja nem hihető, mert azt mondja, amit az elvárás, és az image követel, nem az ami van...
2017. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hihető. Bár nem tudom ki ez az ipse.

Nekem sem csak a bombázók jönnek be, simán meg tud fogni egy akár átlag alatti kinézetű nő is! Csak a belső jó legyen.

2017. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az előző bombanőmnek ilyen dagadt palija volt előttem .Tudod miért? Mert férfiasan viselkedett és volt tekintélye, velem is emiatt volt együtt csak én meg röhejesen vékony voltam mikor összejöttünk.Simán hihető ha van a srácban valami különleges: stílus ,intelligencia ,sárm ...
2017. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!