Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhattok lányok?

Figyelt kérdés

Ha facebookon láttok egy helyes fiút, de az ismerősei 95% a fiú, azt gondolnátok h meleg? vagy hogy valami defektje van?

Nagyon felb*szott néhány nő agyilag még néhány hónapja és kb. rokonokon minden csajt kitöröltem.


Hozzáteszem való életben sincs egy lány ismerősöm sem, de nem tudom miért így alakult az élet. Mondjuk én nem is haverkodni akarok velük :D


24 F



2017. ápr. 27. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam csekkolni senki ismeroseit.
2017. ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem néztem meg mások ismerőseit. Max annyit, hogy ki a közös ismerősünk.
2017. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon érdekelne.

20L

2017. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én dettó mint a 2. válaszoló.

Ha meg nagyon tetszik a pasi,megnézem mi a kapcsolati állapota, illetve milyen közös képei vannak csajokkal stb. Egyszóval megnézem, van e valakije

2017. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!