Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már veletek olyan, hogy megbántátok hogy nem jötettek össze azzal a pasival aki anno udvarolt? És mi volt az oka, hogy anno nem érdekelt. Most meg megbántad?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen soha. Mindig jó okkal utasítottam vissza mindenkit, így később sem bántam meg.
2017. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, életem első nagy szerelme volt, de olyan kevés önbizalmam volt, hogy nem vettem az adást, hogy amikor elhívott koncerte, az több is lehetett volna és annyira izgultam mindig, amikor vele beszélgettem, hogy nemet mondtam :( Egyszerűen eszembe sem jutott, hogy ő is kedvelhet.

Kb 16 évesek lehettünk. Azt hiszem, meg is nézem, mi lett vele :) Azóta megszakadt a kapcsolat.

2017. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj kérdező, a második vagyok, olyan keserédes ez, kár volt feltenned a kérdést. Annyira elszomorodtam most ezen :( Nagyon szerelmes voltam... És olyan buta és félénk kislány :(
2017. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogy volt kár. Hiszen semmi nem lett volna, ha te nem fókuszálsz a kérdésemre. Sőt. Ez jó. Mert olyan érzéseket hoztam fel benned amiket még nem dolgoztál fel. Ird ki magadbol azérzéseket azután gyujtsd meg a papírt. Meg fogsz konnyebbulni. ;) mellesleg jobban fogsz ma aludni. :) szivesen :)
2017. ápr. 25. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez érdekes kérdés. 9.es (szóval 15-16) voltam, amikor osztálykiránduláson egy egyetemi koleszban szálltunk meg, és megismertem ott egy elsőéves srácot (19-20 lehetett akkor). Én eleve érettebb voltam mindig a koromnál, ő pedig (mint általánosságban a fiúk) kicsit későn érőbb. Abban a 3 napban rengeteget beszélgettünk (nem, nem volt semmi más, még csók sem) és nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak, megbeszéltük, hogy tartjuk a kapcsolatot. Így is lett, és én is éreztem, hogy tetszek neki, de sajnos 3 órányira lakott/tanult tőlem, és azért 9.esen, első kapcsolatnak, ráadásul hogy még 4 évvel idősebb is volt nálam, nem akartam egy távkapcsolatba belebonyolódni. Ha helybéli lett volna, és rendszeresen tudtunk volna találkozni, simán összejöttünk volna. Fájt is a szívem a dologért, de nem lett volna értelme, és ezt most is így látom.

Főleg mert azóta sem találkoztunk soha, pedig rendszeresen beszélgetünk, bizalmas dolgokról is. :) Persze azóta már megbeszéltük többször is, hogy tökre tetszünk egymásnak és mindketten érezzük, hogy egyszer lesz köztünk valami, csak még nincs itt az ideje :) És továbbra is messze vagyunk egymástól. De ez még a jövő zenéje :D Ja, azóta én már 20 éves vagyok, ő 24 :D

2017. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!