Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megbántátok-e, hogy felkereste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántátok-e, hogy felkerestetek egy fizetőset?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, még nem volt barátnőm, és egyre szarabbul érzem magam, hogy bármit próbálok nem akar senki sem randizni vele. Nem vagyok ronda, jól fizető munkám van(bár ha nem változik az ideg állapotom, lehet az sem lesz) lassan már nem tudok koncedálni semmi másra.


Romantikusabb beállítottságú vagyok, ezért mindig is egy olyan nővel akartam előszór lefeküdni akivel legalább egy kicsit kedveljük egymást és nem kell beleilleszkedjek az órarendjébe.


Félek, hogy mindent elrontana, ha elmennék egy fizetőshöz, de ugyan akkor már ebbe is kezdek bele őrülni, hogy még nem volt semmi.


2017. márc. 27. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért bántam volna meg? Az életben, mindent ki kell próbálni, amire lehetősége van az embernek. Nem több, mint egy jó sörözés.
2017. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Majd jönnek a romantikus hozzászólások hogy várj még, meg meg fogod bánni ha eljön az igazi, bla bla bla. Aztán 40 évesen amikor felteszed ugyanezt a kérdést akkor ugyanazzal a meggyőző erővel fogják szajkózni továbbra is. Aztán mire odajutsz a heréid már össze is asznak mint két kis mazsolaszem és még mindig nem volt semmi.


Annyit érhetsz el vele ha rájuk hallgatsz, hogy megélheted ahogy a nők könnyesre röhögik magukat amikor megtudják hogy szúz vagy. Megtapasztalhatod még azt az undorító megvetést is amire csak nők képesek és csak is szűz férfiak irányában tudnak kimutatni.


Nyugodtan menj el, szánalmasan fogod érezni magad, de jóval kevésbé szánalmasan mint ha nem teszed meg.

2017. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár én még nem voltam, nem értem miért fújják fel egyesek ezt a dolgot.. hivatásosak már 1000 elévvel ezelőtt is voltak,és azóta is virágzik ez az üzletág, miért? Mert màr akkor is volt rá kereslet, ahogy manapság is van.. nem kell ezen szégyellni semmit,rajtad kívül rengeteg férfi (és nő) veszi igénybe a szolgáltatásukat, nagy emberek és kicsik egyaránt..ismerek olyat, akinek nem okoz gondot a csajozás,mégis sokszor eljár "qrwázni",csak az élvezet miatt.. vannak olyanok is,mint te pl,akiknek viszont szüzen döntenek úgy hogy egy iyennel vesztik el (mindegy mi áll a döntés hátterében, lehet ezer féle ok).. sok örömlány listáján szerepel a szüzesség elvétel,nem véletlenül.. persze,ennek is megvannak a maga kockázatai (mint mindennek), azokat mindenképp vedd szàmításba mielött döntenél, de szerintem ilyen kérdésekben ne engedj a társadalmi kritikáknak.."sokan csinálják,csak nem verik nagy dobra" hallottam egyszer valakitől :)
2017. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én véletlenül futottam bele Tinderen egy fizetősbe, és nem bántam meg, elég jót keféltem.

Azóta volt még párszor, hogy fizetős nénihez mentem, de aztán valahogy így kifújt a dolog, már nem nagyon érdekel, szóval nem csináltam rendszert belőle.

De egyáltalán nem bántam meg, sőt.

2017. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Végülis ha azt vesszük, mindegyik nő fizetős, ha van barátnőd, akkor ruhákat, meg mindenféle szirszarokat veszel neki, nyaralni, síelni, vacsorázni hordod, vásárolni, stb., tehát akkor már miért ne fizethetnél direkt csak a szexért, mellőzve az összes többi problémát, ami egy barátnővel együtt jár? Legalább nem kell elviselni a hülye hisztiket, stb.
2017. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ceruzabácsi ***** válasza:
Ha van
2017. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad bameg, én 2 hete lefekvés előtt azt hajtom magamba, hogy nekem is van jogom egy szép barátnőhöz, volt is már egyébként és most is összehozom szépen :)

Kvának meg semmi értelme nincs, voltam egyszer, paraszt is volt, meg fali órát úgy bámulta percenként, hogy "menjek már el" te ennek nincs értelme, én jobban kicsavarom :)

Ha meg romantikus vagy akkor miről beszélünk? :D

Bűn ronda nővel jobb volt a szex mint egy maszkolt riherongyal ;)

Tudod miért? Mert azt a bűn ronda versenyzőnk is élvezte :D


Ha meg lelki eredetű problémáid vannak azt tedd először rendbe, szihólógus meg nem vagyok, hogy ebbe is segítsek.


Én azt mondom, nem baj, ha valaki egyszer kipróbálja a fizetős puncit de akkor se reklámozza.


Amúgy nyugodj le, sok nőnek bejön a 30as korosztály :)


szivkuldi.hu és kezdheted a csajozást.

2017. márc. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is szűz vagyok, de többre tartom magam annál, hogy egy prostit keféljek. Van önbecsülésem és nem fogom egy agyonhasznált nőbe dugni a f.a.s.z.o.m, hanem inkább élek szex nélkül. Nekem nem mindegy, hogy kin van az a lyuk, amibe beledugnám a f.a.s.z.o.m. A prostihoz azok járnak, akiknek mindegy csak lyuk legyen. ezek egy birkát is meghágnának, de én nem. Nekem az a nő akiben több tucat, meg több 100 f.a.s.z. járt, az nekem nem felel meg. Ez van. Mindenki eldöntheti, hogy mi a fontos neki. Az fontos neked kérdező, hogy végre dughass, vagy az, hogy olyan nőt dughass, aki szeret téged és nem a pénzedért kefél? Nekem azok a nők, akiket már vagy 10-en megdugtak előttem, nekem ők olyanok, mint egy zsebkendő, ami tiszta takony, mert előttem már mások belefújták az orrukat, vagy olyan, mint egy óvszer, amibe már 5 pasi élvezett és folyik belőle ki a g.e.c.i. de én még is azt akarnám a f.a.s.z.o.m.r.a felhúzni. Ez undorító, számomra minden prostituált és minden nő, aki több f.a.s.z.t fogott, mint kilincset, azok nekem undorítóak és nem akarom nekik adni a szüzességemet. Szóval inkább vagyok szűz, mint, hogy több tucat f.a.s.z. által megdugott puncit dugjak meg. Döntsél, aztán, ha neked minden nő lyuka megfelelő, akkor meg is érdemled az agyonhasznált lotyókat. Tudom, hogy a többiek lefognak engem pontozni, éppen ezért én is lepontozom azokat, akik szerint egy prostit megdugni jó dolog. Egy biztos, ha minden férfi ilyen erkölcsös lenne, mint amilyen én vagyok, akkor egy nő se tudna megélni a testéből és kereshetnének maguknak igazi munkát.
2017. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Épp azért írtam ki a kérdést, mert már nagyon hiányzik, hogy dughassak, hogy magamhoz ölelhessek meztelen nőt.

De viszont olyan illúzió rombolónak tűnik, hogy időre megy az égész és persze a többi...


De viszont az a szar, hogy akinél legutóbb próbálkoztam néhány hétig, addig sem jutottam, el hogy legalább egy olyan jó igazi ölelést kapjak... sőt eddig csak egyetlen egy olyan lány volt akitől összesen kaptam 3 ilyen ölelést és egy csókot. Egyéb semmi nem volt ami komolyabb lenne ennél.

2017. márc. 28. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Tuti megbántam volna, ha elmegyek, jobb volt egy olyan nővel elveszíteni, aki kívánt és akit "önerőből" szedtem fel.
2017. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!