Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zaklattatok már nőket? Később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklattatok már nőket? Később megbántátok?

Figyelt kérdés

2016. szept. 19. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem zaklattam senkit.

Olyan már volt hogy rámcsörgött egy lány hogy hívjam vissza, amikor visszahívtam, megvádolt hogy zaklatom. :DDDD

2016. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

nem, nem látom az értelmét annak.


ha valaki nem akar veled amikor szépen viselkedsz vele, akor biztos esue ágában nincs hogy csínáljon vmit amikor úgy viselkedsz vele mint egy idióta

2016. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Engem volt hogy zaklattak,túlságosan elfajult és megbánta mert az édesanyám feljelentette és később börtönbe került. De az hogy már ezen gondolkodsz az már beteges....
2016. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam a fiúkat zaklatni.

21/L

2016. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi ertelme a kerdesnek egyaltalan?

Egyebkent egy ideig futottam a volt baratnom utan, irogattam neki hogy jo lenne ujrakezdeni. Aztan mikor mar bunko, elutasito modon beszelt velem, akkor betelt a pohar, es nem irtam neki tobbet. 2 het utan o jelentkezett, es ujra osszejottunk. Szoval nem eri meg zaklatni a noket, attol csak taszito leszel szamukra. Akkor leszel erdekes, ha szarsz a fejukre!

2016. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy kitartóbban küzdöttem a lányért, egy darabig könyörögtem, hogy találkozzunk, aztán hónapokkal később ismét bepróbálkoztam, minden hiába való volt.

A végén bocsánatot kértem, és elmondása szerint nem haragudott rám, nem vette zaklatásnak, de azért értsek a szóból.


Azt tanácsolom, hogy SOHA ne zaklassatok senkit bármennyire is kell a lány, mert csak rontatok a helyzeten, küzdeni lehet, de legyen egy határ.

2016. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában a zaklató ember nem tudja magáról hogy az a viselkedés, és cselekedet amit produkál zaklatásnak minősül.

Nekem is volt olyan férfi az életemben aki rám volt kattanva. Én simán mondanám rá azt hogy zaklatott, de állítása szerint ő csak szeretett engem és a kedvemben akart járni.

2016. nov. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!