Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tobb X utan sem tudtam magamna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb X utan sem tudtam magamnak megbocsajtani, amit anno, nagyon elrontottam, ez mar igy marad? (44F).

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
bővebben ?
2016. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy fiatalabb kori kapcsolatrol van szo,nem vettem akkor tul komolyan es csak akkor ertettem meg mit vesztettem amikor mar keso volt.Nem elek egyedul de valahogy feszt visszajar a dolog,ami pedig most van,hat mondjuk ugy hogy csak szurke atlag.
2016. jún. 16. 09:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak Te tudsz magadon segíteni és tovább lépni. Amíg magadnak sem tudsz megbocsátani, nem lesz igazán jó kapcsolatot, mert a másik is érzi, hogy zavar van az erőben, ráadásul, hogy nem szereted igazán. Ami ennyi éve elmúlt, azt már nem fogod tudni visszacsinálni, ez van. A lényeg, hogy megtanultad-e belőle, hogy legközelebb hogy csináld a dolgokat.
2016. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki rontotta el azt a régi dolgot, te vagy a lány ? A mostanival csak a megoszokottság, szüreség a gond, vagy nagyobb bajok is vannak ?
2016. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amugy hiába mész pszichologushoz (természetesen elmehetsz és biztos javulna részben ez az állapot, megértenéd , hogy miért történt ez veled,de érzelmileg nem billentene teljesen helyre, csak gonodlatilag), de ha ilyen mélyen benned maradt, akkor inkább a gyökerét kéne megragadni . szoval én egy életem van alapon egyszerűen megkeresném azt a régi nőt . tisztázni a dolgokat. és látnád, hogy egyáltalán most milyen, hogy csak a régi énje tetszett, vagy a mostani is érdekel-e. aztán kiderül, mi lesz. az is lehet, hogy nem akarna tőled semmit, ha te még akarnál, de lehet, hogy igen. ki tudja. persze nem a nejed ellen akarok beszélni, hogy rugd fel vele az életedet vagy hogy a háta mögött bármit is csinálj. viszont azt nem tudom, érdemes -e letreszolo kapcsolatban gonodlkodni vele, ha nem szereted már . lehet, jobb lenne mindkettőtöknek mással, inkább most, mint a nyugdijasklubban.
2016. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs, ha nem a nejed. mots olvastam vissza, nem irtad, hogy házas is vagy-e vagy élettársi kapcsolat.
2016. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mar eddig is koszonom az igen talalo valaszokat.Hazassagban elek ,ez mar csak megszokottsag,de kulonosebb problemak nincsenek.Azt hiszem nagyon igaza van

itt az egyik valaszolonak,az akkori enjenel maradtam az illeto szemelynek,ma mar ki tudja,hogy nez ki,mi van benne.Anno,inkabb en rontottam el a dolgot,de talan o sem kellett volna tul gyorsan egy masik kapcsolatban vigasztalodni, de mindez mar csak tortenelem,es az is marad.

2016. jún. 16. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:

sztem mi már decemberben is beszéltünk itt, akkor is kiirtad ezt a sztorit. ugye ? :)


én amonod vagyok, hogy keresd fel az illető nőt. fél év megint eltelt és semmit nem javult a helyzet, azota is filozofálsz rajta. miért nem segitesz magadon ? hátha Isten is megsegit.

2016. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!