Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti használtáok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti használtáok a társkereső odlalakat?

Figyelt kérdés
Beregisztráltam pár oldalra.Sok lány van fent.De oly kevesen irnak vssza.Miért vagyok beregisztrálva egyáltalán,vagy hogy mukodik ez nálatok?

2017. ápr. 24. 19:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Na basszus gyorsan begépeltem,aztán tele van hibákkal.Mindjárt jönnek a helyesirási szótárral itt nekem.
2017. ápr. 24. 19:07
 2/12 anonim ***** válasza:
hogy miért vagy beregisztrálva? ezt csak te tudhatod barátom :)
2017. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanoknak írok vissza, akik fotó és adatlap alapján szimpatikusnak tűnnek. Tehát nem szexisten alfahímeknek, hanem szimpatikusoknak, akikkel lehet közös témám :D
2017. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fent voltam a tinderen pár napig, beszélgettem 1-2 pasival de egyik sem tudott lenyűgözni, szóval egy idő után nem válaszoltam senkinek és le is töröltem.
2017. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 bízony, a jo hejesirás egyfalyta igényeségett takar. Érdemes figyelni rá, mertt telljesen másmijen az emberben kialakitot elsö benyomás.
2017. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 fogadjunk, hogy nehezebb volt odafigyelni a hibás gépelése, mintha farzsebből helyesen írtál volna?

vagy utólag írtad át az egészet :D

2017. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Voltam régebben Szívküldin, az borzalmas volt, mert csupa olyan alak írt, aki minimum egy tízessel idősebb volt nálam, és messze lakott.

Voltam egy-egy hétig Lili Foxon és Tinderen, de ott nem igazán lehet komoly kapcsolatot találni.

Mivel elég sokan írnak nekünk lányoknak nap mint nap, muszáj valahogy szűrni, kivel kezdünk el beszélgetni.

2017. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"De oly kevesen irnak vssza."


napi 60-70 levélnél te mindegyiknek visszaírnál?

2017. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig használtam a Tindert. Úgy voltam vele h tényleg csak azokat jelöltem, akik képről és leírás alapján is szimpatikusak, így matcheles uta természetesnek gondoltam, hogy válaszolok vagy ráköszönök. Pár hét után aztán rettenetesen meguntam h vagy egy beszélgetés után lelepnek és többet nem jelentkeznek, vagy nem is válaszolnak, de még ha igen is, már a hátam közepére sem kívántam a végén nyolcvanadszorra is ugyanazokra a kérdésekre válaszolgatni, végtelenül unalmasnak tűnt már...úgyhogy abbahagytam.
2017. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Használtam mert introvertált alacsony átlagos lány vagyok. Azóta is barátom van.
2017. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!