Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire felszínesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire felszínesek a magyar csajok?

Figyelt kérdés
Voltam külföldön és teljesen máshogyan viszonyultak hozzám az ottani lányok, kedvesek voltak és érdeklődőek még,ha nem is akartak semmit,akkor sem voltak bunkók,ellenben itt már sajnos igen. A magyar csajoknál eddig hiába próbálkoztam legtöbbször valami kifogással jöttek,hogy most nem érek rá,stb. közben meg kiderült sokról,a hátam mögött kevertek más pasikkal is még a rondábbak meg idősebbek is és válogatnak. Külföldön ezt nem tapasztaltam,ezért megfogalmazódott a "kérdés",hogy csak a magyar lányok Ilyenek?!
2017. ápr. 25. 00:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Külföldön velem is kedvesebbek a pasik, és sokkal több akar ismerkedni.


De ettől nem tartom a magyar férfiakat felszínesnek.

2017. ápr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy az ilyen külföldön minden jobb, és eső helyett cukorkák hullanak az égből, a felhők pedig vattacukorból vannak típusú emberek tényleg miért nem mennek akkor külföldre lakni? Vagy onnan írogatnak? Vagy rinyálni egyszerűbb, mint felismerni a saját életünk akadályait, és dolgozni rajtuk?
2017. ápr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

8. "Ez csak annak baj aki nem kaphatja meg õket,mert ahhoz hogy a làbak szétnyiljanak ahhoz tenni is kell kõkeményen."


Ez nem így van.

Az a réteg, aki megkapja őket,annak "szinte" semmit nem kell tennie.

Kivéve téged!

2017. ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12-es,te voltál már külföldi nővel,vagy csak innen jár a szád!?
2017. ápr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"kedvesek voltak és érdeklődőek még,ha nem is akartak semmit"


Ha nem adom a tudtukra, hogy többet akarok tőlük, akkor velem is kedvesek a magyar csajok.

Ha elmondom/megírom, hogy én többet szeretnék, akkor kezdődnek az eltűnések/kifogások/hülyének nézés/stb..

2017. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
Én inkább csak úgy mondanám, hogy külföldön közvetlenebbek az emberek. Nem csak a nők hanem a pasik is és nem csak a másik nemmel. Egyszerűen sztem illemtudóbbak, toleránsabbak, jóindulatúbbak. Nyilván itt is, ott is vannak kivételek. Csak a saját tapasztalatomat mondom, hogy míg itthon felrúgnak a metrón egy szó nélkül, addig külföldön azonnal elnézést kérnék, ha csak véletlenül is hozzám értek. Szóval sztem a lányok kedvessége külföldön nem arról szólt hogy kevésbé felszínesek, vagy jobban férfiként tekintenek rád. Csak több bennük a tisztelet és a figyelem a többi ember felé. Ennek neveltetési meg kulturális okai is vannak. Illetve a külföldieknek alapból pozitívabb a hozzáállásuk az élethez és ezt lehet is érezni rajtuk.
2017. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*külföldön azonnal elnézést kérnek
2017. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!