Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen felszínesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínesek a magyar emberek?

Figyelt kérdés
A nyugati országokban sokkal elfogadóbbak a más emberekkel szemben, csak itt nem, meg a többi keleti országban. Autizmusomból fakadóan nehezen tudok csak emberi kapcsolatokat kialakítani. Mindig mindenhonnan csak a bántást kapom, párkapcsolataim sem sikerültek eddig még férfiakkal.
2016. máj. 15. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Történelmi okai vannak. A néplélekben továbbélnek ezek a dolgok... Sajnálom.
2016. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is észrevettem. Magyarországon a lányok arra sem méltatnak, hogy rám nézzenek, itt meg rám mosolyognak az utcán, hozzám is szólnak akár, kedvesek velem. Még egy éve sem élek idekint, de már ennyi idő alatt is több impulzus ért lányok kapcsán, mint otthon 22 év alatt.
2016. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Én csak keveset tapasztaltam de mindenhol segítenek az emberek metrón, villamoson. A rosszat könnyü észrevenni, a jó meg lehet megszokott.
2016. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#3

Én pont, hogy a jót sokkal könnyebben észreveszem, mert folyton csak rosszat tapasztalok és már hozzászoktam.

2016. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ilyen és nem igaz, hogy a keleti országokban kevésbé megértőek. Mivel ott inkább a nyugatihoz képest szegényebb körülmények közt élnek, így inkább elfogadóbbak és megértőbbek. Én ezt így tapasztaltam. Ha őszinte akarsz lenni azt értékelik. Nyugaton nem igazán vettem ezt észre. Főleg ha mondjuk Amerikát nézzük. A sok TV-n szocializált agymosott kiröhögi de van aki még le is köpi az elesetteket. Főleg a fiatalabb nemzedék akik már úgy nőttek fel, hogy ez normális. De szerintem ha arányaiban nézzük, nagyjából ugyanaz a helyzet átlagban. Inkább a korosztályok között lehet eltérés.


Na de te... mennyire vagy elfogadó? Egy autista fiút képes lennél elfogadni? Az autizmusnak többféle típusa létezik és mindenkinél kicsit másként nyilvánul meg. Érdekelne rád mi a jellemző, hogy éled meg, akadályoz-e az életedben és mások miként viszonyulnak hozzád.

2016. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
én kivagyok ettől a magyarozástól. Menjetek akkor labanc popsit nyalni a szomszédba, ha ott kolbászból van a kerítés!
2016. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenki megun engem egy idő után, vagy már eleve nem érdeklem az embereket. Pl. van úgy hogy mondok valamit, senki nem mond rá semmit.
2016. máj. 15. 19:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Tudok, igazából igen kevés ember érdekes.

Én is nagyon nehezen alakítok ki kapcsolatok, csak ez engem nem érdekel.

Valszeg téged nagyon zavar ez, de egyszerűen nincs más, csak próbálkozni tudsz.

2016. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Miben nyilvánul meg az autizmusod?


Kérdező, vigasztalnálak azzal, hogy a többi ember sem boldogul. És szerintem már nem nagyon lehet találni olyan embert, akinek ne lenne valami neurózisa vagy lelki problémája.


Sok ember van, akinek nem sikerült a párkapcsolata. Nekem férfiként sem sikerültek a dolgok nőkkel. Kicsit nehezen tudnám elhinni, hogy pont az autizmusod miatt lenne ez. Szerintem más oka van. Mondjuk a suttyó paraszt emberek. Mindenki felszínes lett, aztán a felszínes emberek bátorítják a többi felszínes embert és megvan az önigazolás, megvan az önbizalom.


Nem egyszerű a helyzet neked sem.

2016. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt annyira szeretem, amikor valaki olyanról nyilatkozik amiről fingja sincsen. En egy gazdagabb nyugati országban elek, s a helyzet max 10%al jobb mint otthon. Itt is az embereknek ket keze es ket lába van. Annyi a különbség, hogy melegekkel szemben toleránsabbak, s nem néznek meg annyian az utcán ha extrémen oltozkodsz, mert mindenki a sajat életébe van belegabalyodva. Költözzetek ki,aztán majd másképp látjátok a dolgot.
2016. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!