Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar lányok miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok miért ilyen felszínesek?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú nem jóképű/helyes,akkor flegmák,elutasítóak,bunkók velel,teljesen mindegy,hogy azt mit szeretne,nem feltétlenül ismerkedésre gondolok,hanem csak egy egyszerű kérdésre,például útbaigazítás.

Ha viszont ennek ellenkezője áll fenn,akkor teljesen megváltoznak,helyes fiúkkal nagyon szívesen kommunikálnak bármiről,még ha az közel sem olyan értelmes,mint a csúnyább.

Sőt,gyakran zavarban vannak ilyenkor és hebegnek-habognak,izgatottak,míg a kevésbé helyesek esetében fölényeskedőek.


2014. jún. 29. 10:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Haver a fiútársaid is pontosan ugyanilyenek, ha nem rosszabbak. Felesleges a kérdésed.
2014. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Már csak saját magamból kiindulva sem igaz ez egyes.
2014. jún. 29. 10:45
 3/21 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem már, de szerencsére rám inkább a 2. eset igaz:DFogalmam sincs miért ilyenek.
2014. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%
MÁr csak magamból kiindulva sem igaz ez az állítás. Mindenkinek segítek szívesen, ha nem néz ki perverzül. Ezt meg azért mondom, mert egyszer megállt mellettem egy kocsi, azt hittem útbaigazítást kér, de valójában megkérdezte, ohgy nem érek-e rá, és közben a farkát verte... De ez már mindegy, szóval bocs, én nem vagyok felszínes, de azért ne várd, hogy valakitől összepisiljem magam, akit először látok. Még egy helyes fiúnál sem, mert nem ismerem, miért kellene izgatottnak lennem?
2014. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Mert az emberek általában nem szívesen kommunikálnak olyannal, aki nem szimpatikus nekik. A külső megjelenés mindig is üzenetet közvetített mások felé. Így volt ez már az őskorban is. Így van összerakva az ember. Fölösleges ezt megideologizálni. Próbálj szimpátiát kelteni a nőkben, és akkor majd szívesen fognak beszélni veled.
2014. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Tegnap megszólított valaki fa.szi, nem tetszett, de meghallgattam mit akar, aztán elmeséltem neki hogy találja meg a pályaudvart. Hozzáteszem, hogy nem vagyok dagadt és sokak szépnek mondanak.
2014. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Gondolom azért ilyenek,mert te jól nézel ki.Olyankor zavarban vannak,mert félnek,hogy nem tetszenek neked és akkor egy világ omlik össze bennük.Mert ha nem tetszenek egy helyes fiúnak,az tragédia számukra,azt jelentheti,hogy nem elég szépek.

De csúnyák esetében mindegy,velük úgy sem járnának és nem számít a véleményük,így sokkal bunkóbbak.

2014. jún. 29. 10:50
 8/21 anonim ***** válasza:
igen? akkor ha egy ronda lány majd keresi a társaságod akkor vissza ne utasítsd, randizz vele és jöjjetek össze!!!44!! :D alapból nem ez a felszínesség, csa szeretnének olyannal mutatkozni akit elfogadnak és/vagy nagyon jóképű, de ez mindenkinél más, egyik ember az egyiknek bejön másiknak nem, felszínes ember meg nagyon sok van, és valljuk be felszínesnek kell lenni kicsit, hisz egy ideggennel összejössz 1-2 hónap után, pedig annyi idő alatt tuti nem ismered még, a találkozókon mindenki a legjobb oldalát mutatja azaz olyat ami talán nincs is neki, szóval igaz hogy színház az egész világ :D a külső/szexuális vonzalom és a megnyerő személyiség mindennek a titka, én mostanában le sem szarom a csajozást, és jönnek :D tök durva nekem udvarolnak és akkor már belemegyek a játékba, de amikor próbálkoztam a kiszemelteknél akkor mindig bukta volt, de meg kell látni a másikban a jót, ha a csaj/fiú csak épp átlagos és hosszutávra tervezel vele nem csak kummantani akarsz akkor megéri adni neki egy esélyt mert idővel megszépülhet a szemedben a személyisége és belső tulajdonságai által :) ennyi a véleményem erről 20/F
2014. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nem arról van szó,hogy össze akarok jönni minden szembejövővel,de elég szánalmas ez a külső szerinti rosta,hogy na ennek segítek mert jól néz ki,az meg csúnya és dögöljön meg.
2014. jún. 29. 10:52
 10/21 anonim ***** válasza:
5%
Mert lányok! Mindegyik az, nem értem miért csodálkozol.
2014. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!