Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan felszínesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan felszínesek a magyar nők, ha kimegyek egy évre dolgozni Svájcba és lesz egy Porsche-m, akkor itt én leszek a király?

Figyelt kérdés

Aki Németországba megy ki dolgozni, annak egy éven belül BMW-je lesz. Ez már önmagában véve menő kocsi itt a balkánon, de én magasabbra teszem a lécet, és Svájcba megyek ki, hogy egy év alatt legyen egy fiatal (kb. 5 éves) Porsche-m. A kocsi így néz ki:

[link]


Egyik ismerősöm aki Svájcban dolgozik, állítja hogy egy ilyen kocsival itt Magyarországon nem kell csinálnom semmit, csak egyszerűen elmegyek egy szórakozóhelyre, leparkolom a verdát, bemegyek, odamegyek a csajokhoz és odasúgom, hogy szevasztok csajok, egy Porsche-val jöttem, aztán megpörgetem a slusszkulcsot, és már mehetünk is a WC-be és - átlagosan szólva - leszopnak.


Ez igaz? A magyar nők tényleg ennyire felszínesek? A külföldi pasikra is a pénzük miatt buknak ennyire?


2017. ápr. 8. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Király nem leszel, legfeljebb kiskakas a szemétdombon. Egy Porschéval.

Előfordulhat, hogy néhány lehúzós tini **csát sikerül összeszedned ezzel a módszerrel, de áttörő sikerre ne számíts. Ha ez neked megér egy évet utazással, mindennel, sok sikert hozzá.

2017. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

ha te csak szopást akarsz egy noname nőtől, ahhoz nem kell se porsche, se svájc.. találsz elég qrvát az út szélén, akik 5 rugóért lecumiznak.


Amúgy meg kizárt, hogy 1 év alatt svájcban össze tudd szedni egy 5 éves porsche árát.

2017. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
És mi leszel Svájcban? Szívsebész / szülészorvos egy magánklinikán vagy bank vezérigazgató? xD
2017. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyes buta,könnyű vérű nők igen. Igazi nők nem. De őket nem a diszkóban találod.
2017. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Igen. A magyar nőknél felszínesebb lény nincs a földön. Viszont ha kimész Svájcba, ott nem csak pénzt, hanem rendes nőt is találni fogsz és már nem fog érdekelni a sok felszínes magyar.
2017. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
5-ös 34%-os te elég nőgyűlölő vagy,mindig a nőket ócsárlod minden kommentedben.
2017. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

# 5


Azért látszik a hozzászólásodból, hogy még nem éltél Svájcban. Kérdezz meg olyat, aki igen.

2017. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"ha kimegyek egy évre dolgozni Svájcba és lesz egy Porsche-m"

"Aki Németországba megy ki dolgozni, annak egy éven belül BMW-je lesz."


Ezek azok amik eleve nem igazak, ilyen nincs.

2017. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Igen. A magyar nőknél felszínesebb lény nincs a földön. Viszont ha kimész Svájcba, ott nem csak pénzt, hanem rendes nőt is találni fogsz és már nem fog érdekelni a sok felszínes magyar."

"Kedves" 5-ös válaszolóból, csak úgy fröcsög a magyargyűlölet. Nem tudom hol álmodtad ezt, de egy svájci nő hogy öszejöjjön egy sokkal csóróbbal elég kicsi az esély....ha ez nem felszínesség akkor semmi sem az. Nem tudom, honnan jött ez, hogy külföldön minden olyan szép meg jó...odakint us vannak kretén emberek. Nem is kevés. Aki hazáját gyűlöli, az a világot is fogja emiatt....tegyél rendet a fejedbe!

2017. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan nőkre hajtasz, akik leszopnának a férfi WC-ben, és te beszélsz felszínességről. xD
2017. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!