Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyi időt adtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi időt adtok egy férfinak, hogy levegyen a lábatokról?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel, hogy van egy férfi (továbbiakban: Béla), akivel elkezdtek ismerkedni.

Béla kedves, értelmes, összességében szimpatikus, és úgy általában el tudnátok képzelni egy ilyen férfit a párotoknak.

DE: már az X-edik találkozásnál tartotok (vagy már X hete megy az ismerkedés, ha esetleg nem csak személyes találkozok vannak), és még mindig nem érzitek azt a bizonyos "bizsergést".


Arra vagyok kíváncsi, hogy mikor jön el az a pont, hogy ok, hogy összességében szimpatikus srác ez a Béla, de ezek szerint mégse ő az igazi.


X = ..



2016. máj. 19. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1-2 találkozót.
2016. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Felkell őket hívni magadhoz és jó pillanatba rámászni, külömben maradsz barát zónába.
2016. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzem hogy izgatna a pasi eleve nem megyek föl hozzá elkerülendő a kellemetlen félreértéseket.

Így nehéz megmondani. Pár hét és néhány alkalom ami még úgy elmegy. Mondjuk olyan 3 találkozó alatt valószínűleg eldől a dolog.

2016. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 aperitif ***** válasza:
100%
Egy, maximum két találkozás. Ha a harmadik, negyedik, sokadik randi után mondom meg, hogy sajnálom, de nem te vagy az igazi, akkor Béla joggal háborodik fel, hogy raboltam az idejét a nagy semmire.
2016. máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez azon is múlik, honnan ismerem. Pl. aki eddigi életemben legjobban lenyűgözött, az az egyik kollégám, ismerem már több, mint 3 éve, nem így indultunk, hogy több legyen, mégis minél jobban megismertem, kialakult bennem, hogy "ilyen pasit akarok". Ha nem jött volna össze mással, amikor kollégák lettünk, idővel megpróbáltam volna nem csak kollégaként közel kerülni hozzá.

Ha ismernék még egy ilyet, aki pluszban független is, vagy ő válna függetlenné, örülnék neki. A célzott társkeresés annyiban nehezebb, hogy sokan szépítenek, és mire kihámozom a valódi embert a mutatott képből, az idő. Én meg azt az embert akarom megismerni és eldönteni, hogy passzolunk-e, aki az álarc mögött él a szürke hétköznapokban.

2016. máj. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyébként van, amikor azonnal kiderül, pl. ha eleve olyan dolgai vannak, ami nekem nem jöhet szóba párkapcsolatnál (pl. dohányzik), vagy ha nem tudunk beszélgetni, ha csak én irányítom a beszélgetést, a másik fél meg passzív. Akkor lezárom hamar. De ha semmi ilyen nincs, csak puhatolózunk, akkor nekem addig tart, amíg kiderítem, ki van a mutatott kép mögött.
2016. máj. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én egy találkozó után tudom, akarok-e valamit... Nálam utólag nem alakul ki (kivétel lehet több év, akkor azért változik az ember, én is, ő is.) Csak az, hogy valaki kedves, szimpatikus, értelmes sajnos nem elég... És ha tényleg az, akkor ezt megérti, és már csak azért sem akarom húzni az idejét, főleg, ha időközben ő többet érezni... Szóval egy találkozás után...
2016. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Én általában az első randin szoktam érezni, hogy valakitől akarok-e valamit vagy nem, ettől függetlenül bele szoktam menni egy második találkozóba, de a tapasztalat azt mutatja, hogy nem változik meg a véleményem utána se.
2016. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet defektes vagyok, de nálam ez egyáltalán nem így működik.

Én összehaverkodnék Bélával, konkrétan törekednék rá, hogy ne legyen semmi bizsergés, hadd ismerjem meg, mint embert, nem kell egyből elvakítania a rózsaszín ködnek. Aztán ha már 1-2 éve haverok vagyunk, akkor vagy lesz több köztünk, vagy nem.

Tényleg lehet, hogy én vagyok rosszul bekötve, de eddig minden partneremmel több év ismertség után jöttem össze, nekem nem mennem pár találkozó után (amikor csak a legjobb énjét próbálja mutatni, és fogalmam sincs, milyen valójában) "kapcsolatot" kezdeni.

22L

2016. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ezek szerint eddig nagyon rosszul csináltam:)


Én is kicsit hasonlóan voltam vele, mint a 9es válaszoló, hogy először ismerkedjünk, aztán szépen lassan eldöntjük, hogy lehet-e belőle valami. Ez az ismeretségi körben történő ismerkedésnél még működött is, de az ismeretlenekkel való randizásnál gyanúsan nem, szóval gondoltam, akkor rákérdezek.


Nálam eddig az volt az elképzelés, hogy találkozunk, ami alatt kölcsönösen szerzünk egy első benyomást meg felületesen megismerjük egymást, aztán annak mentén eldöntjük, hogy el tudunk-e képzelni egy ilyen embert magunk mellett. Ha igen, akkor ismétlés, jobban megismerjük egymást, jobban kialakul az összhang, aztán kellő számú ismétlés és idő után annál több is.


Ennek megfelelően nem is udvaroltam az első randikon, hiszen azért mentem oda, hogy megismerjem a lányt, és minél jobban arra figyelek, hogy én minél jobb színben tűnjek fel, annál kevésbé tudom megismerni a lányt. Az udvarlással ennek megfelelően - gondoltam - ráérek akkor, amikor már kellően megismertem a lányt ahhoz, hogy el is tudjam dönteni, hogy tényleg kell nekem. Meg úgy korrektebbnek is tűnt, hogy már csak akkor kezdek el udvarolni, amikor már tényleg komolyan is gondolom. Ez meg persze nem 2 alkalom.


De akkor ezek szerint már az elejétől kezdve meg kell próbálni mindent, hogy levegyem a lábáról a nőt, és arról, hogy tényleg kell-e nekem amúgy, már csak akkor érdemes elgondolkodni, ha már sikerült levenni a lábáról.


---------------


De akkor adódik a másik kérdés:


Ezek szerint az nem bunkóság, hogy ha teszem a szépet, sikeresen leveszem a lányt a lábáról, majd az X-edik alkalom után (amikor már én is megismertem annyira, hogy tudjak dönteni), akkor közlöm vele, hogy bocs, mégse téged kerestelek?

2016. máj. 20. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!