Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit csináltok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csináltok hogy nehezebben lehessen titeket levenni a lábatokról?

Figyelt kérdés

Hogy küzdjön is értetek a pasi

Tegyük fel hogy tetszik a pasi aki rátok pályázik!

Olyankor mit csináltok?



2014. febr. 9. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam ilyen játékot játszani. Általában amúgy is később jön meg a nőknél az ellenállhatatlan vágy a másik után, szóval szegény pasi eleget stapálja magát, mire megkaphat egy nőt. :)

Persze előfordult már, hogy én már rég kinéztem magamnak azt, aki kellett, ő meg késve vette a jeleket. De akkor is megvártam, mire kezdeményezett, pedig már az első randin az ágyba kívántam magunkat. :)

Úgy vettem észre, hogy sokkal jobb megoldás, mint ha én javasolnék intimebb programot. Azt hiszem, a pasasok szeretik, ha a saját sikerükként könyvelhetik el azt, ha egy nő beadja a derekát.

2014. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én nem szeretem hogyha a fiú csak néz és ábrándozik de nem közeledik.Szerintem harcolni csak azért kell akinek te nem kellesz (már bocs) és az olyan akinek nem kellesz az nem érdemli meg hogy harcolj érte :) (saját vélemny) 15/L
2014. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!