Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oké hogy a BMW király megy jó...

Oké hogy a BMW király megy jó stb, de miért istenítik ennyire az emberek? Miért az az iránymutató mikor a porsche is itt van?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 13:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Könnyebb leírni a nevét!
2013. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem lehet összehasonlítani a két márkát.

BMW: nagyon kényelmes, nagyon luxus, rengeteg extra felszereltségű autók a profilja.

Porsche: nagyon erős, nem mindig kényelmes, a teljesítményt szem előtt tartó sportkocsik a fő profilja.


Persze mindkettő palettáján vannak példák más kategóriákra is.

2013. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

de miért a bmw a király? miért nem a merci v az audi ?:D

mit tudnak amit ezek nem ?

2013. okt. 6. 14:03
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
vezettél már BMW-t? A porse kicsit más kategória. árban és tulajdonságaiban is... majd ha az is gyárt elérhető kategóriában (újonnan kb 10-tól induló) autókat, melyben van sedan is, beszélhetünk. almát a körtéhez...
2013. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 dirtboy ***** válasza:
91%

eleve a bmw full férfias,sok helyen látni könnyű megszeretni mér gyerekként is.

a porsche drágább,sportosabb ezáltal kihasználhatatlanabb gondolok itt pl 911 formájúakra valamint formája is nőiesebb.

merci az hazánkban cigány kocsi lett már,nekem sem kéne egyik sem.

én egyébként inkább audis vagyok,azok amik nagyon tetszenek főleg s5-s6-r8 isten.

2013. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Mostantól három naponta lesz Porsche vs BMW/Audi/Mercedes kérdés?
2013. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
A BMW meg 99%-ban a legbunkóbb, legundorítóbb emberek autója, akik csak élnek a Földön. Annyi igazi roha dék bmw-st láttam már, olyan patkány "embereket", hogy miattuk én 100%, hogy nem vennék soha BMW-t. A Mercedes meg nem cigány autó... Legtöbbször én Audiban láttam cigót, de tökmindegy.. BMW-vel, Audival, Mercivel is láttam már sokat... Mint kínait, arabot meg mittomén mit. Ez egyszerűen csak azért van, mert nagyon jó autó, ennyi. Viszont bunkó emberek ténylegesen csak bmw-t vesznek szinte. Erről még volt fent Indexen is egy cikk. Egy külföldi lap nyomán!!! Tehát ez írott tény, hogy komolyan a bmw-sek a legbunkóbbak. A Mercedes szerintem a legjobb amúgy. Baromi jól néz ki, jól szituált, legmodernebb, legerősebb motorjai vannak, 585 lóerejével az új E Merci a legerősebb a kategóriájában, meg akkor ott vannak a 630 lóerős S-ek, meg CL-ek... Ott a varázslatos GL 63 AMG.. ezeknek se a bmw, se az audi nem ér a nyomába. Porsche pedig más kategória, kivéve a Cayene-t. De az is alulmarad. A Merci ezenfelül egy gyönyörű, kényelmes, tágas autó, ami egyszerre lehet elegáns és vagány fiatalos autó is. Igazi állattá lehet varázsolni őket. Jelenleg is Mercedes-em van, nem is fogok mást venni soha.
2013. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%

"merci az hazánkban cigány kocsi "


Furcsa hajdubihar megyében meg a BMW a cigányautó de gondolom mindenhol más :D

2013. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 dirtboy ***** válasza:
38%

borsodban bmw ből leginkább az x5re mondják hogy cigány kocsi.

merciből erre felé több van de régebbre nyúlik ez vissza,ma már kevesebb de azért még ez megmaradt az emberekbe.

audikban is látni őket persze de egyelőre még nem terjedt el róla erre felé az hogy cigány kocsi.

persze lehet hogy ez a közeljövőben majd változik.

2013. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
jóvan akkor szavazzatok le ki a szart érdekel. Akkor is ez a véleményem. :) Én se értem ezt a bmw imádatot amúgy. Csomó bmw milyen bénán néz már ki. Pl. Z3, Z4, X3, Granturismo 5, Graturismo 3 - ezt mikor megláttam, uhh bazki xD meg stb..
2013. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!