Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oké hogy a BMW király megy jó...

Oké hogy a BMW király megy jó stb, de miért istenítik ennyire az emberek? Miért az az iránymutató mikor a porsche is itt van?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 13:40
1 2 3
 11/21 T5- ***** válasza:

Mercis kollégát miért húztátok le ennyire. Elfogult de ne mond hülyeséget. BMW-Merci-Audi egyformán cigányautó, de ennyi erővel a Lada meg az F Astra is az... a cigányautó nem a márkától lesz az ami, hanem az állapotától, szerintem ezt leszögezhetjük.


Ezek a kérdések meg kezdenek szánalmasak lenni. Találj már magadnak valami elfoglaltságot, beszéld meg a szüleiddel a problémáidat, köszi. Vagy verd ki erre, hátha megnyugszol...

http://www.youtube.com/watch?v=YduLaR0d8RI

2013. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 dirtboy ***** válasza:
73%
én nem pontoztam ennél a kérdésnél senki, se fel se le.
2013. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
De egyébként alapjába véve szerintem butaság azt mondani bármelyik márkára, hogy azért nem veszem, mert fúúj cigány autó. Azok is azért veszik, mert tudják mi a jó. Ha nekem rengeteg pénzem lenne, ugyanúgy Mercedes-t vennék, mert nagyon tetszik és mindenkit kiszolgál. Vennék egy vadi új GL63 AMG, S63 AMG-t, E500 kupét és SL-t. Mindenkit kiszolgál. Most ha ti gazdagok lennétek, ugyan nem bmw-t, audit, vagy Mercit vennétek? Jó a szervizhátterük, mindenütt ismerik, mindenhol jelen vannak. Nem úgy, mint a Ferrari, Bentley, Lamborghini, stb. Még max a Porsche ami ilyen, az is van jó sok helyen meg minden és én láttam is már cigót Porsche-val. Akkor az is fúúúj cigányautó, nem vesszük? Vagy mi? Akkor járjatok általatok épített full egyedi járművekkel, amik valami nagyon speciális csodák, aztán olyannal tuti nem láttok cigányt, mert azoknak annyi eszük nincs.
2013. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Na meg ezek a német autók hihetetlenül jól vannak összerakva, kényelmesek, megbízhatóak, kiváló minőségűek. Pl. jó kis angol Jaguar-ról bizony tudok olyat, hogy városon kívüli sötét főúton egyszer csak elment az elülső világítása elektronikai gond miatt. Most ilyenkor kérdezem, mit csinálsz?
2013. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 dirtboy ***** válasza:
73%

/Jaguar-ról bizony tudok olyat, hogy városon kívüli sötét főúton egyszer csak elment az elülső világítása elektronikai gond miatt. Most ilyenkor kérdezem, mit csinálsz?/


erre azt tudom mondani hogy csütörtökön voltam autóvillamosságinál aki rendszeresen szerel mercedeseket.

ezt onnét tudom hogy volt két mercis posztere plusz merci jel valamit mercis overállba volt és kérdeztem tőle hogy a merci e kedvenc kocsimárkája.

mondta hogy áá de hogy, az sem jobb mint a többi márka és neki ezt nyugodtan elhihetem mert sokat szereli őket.

azt is kérdeztem hogy régieket vagy újakat és azt mondta leginkább a újakat kell a régieket már sokan meg tudják így nem viszik szakemberhez.


szerintem ennyit a fullos merci elektronikáról.

az hogy soknál azt látod hogy kívülről minden rendben az nem jelenti azt hogy sosem kellet szerelni vagy hogy nincs e olyan elektronikai gondja amiről csak a sofőr tud te mint külső szemlélő nem látod hogy nem működik.

2013. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Magyarországon a BMW a cigány autó, Németországban pedig a törökök veszik a régebbi BMW-ket. És szerintem ez egy hülyeség, hogy a BMW-sek mind bunkók. Nem.. a magyarok nagyon erőszakosan és bunkón vezetnek a külföldiekhez képest.. Mikor otthon voltam nem volt olyan perc, hogy ne dudáltak volna rám, mert nem mentem 100-al. A német autópályán pedig nem egy ember nyomja túl 240-et.Viszont a falvakban/kisvárosokban képesek pontosan betartani az adott sebességet, és senki nem dudál senkire, pedig tudnának menni azt hiszem..
2013. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"A BMW meg 99%-ban a legbunkóbb, legundorítóbb emberek autója, akik csak élnek a Földön. Annyi igazi roha dék bmw-st láttam már, olyan patkány "embereket", hogy miattuk én 100%, hogy nem vennék soha BMW-t."

"Magyarországon a BMW a cigány autó"


Szerintem meg ezek alapján a legbutább, legprosztóbb, legprimitívebb, leghülyébb, legbunkóbb emberek a gyakorikerdesek.hu válaszolói 99%-ban.


A BMW nekem csak azért szúrja a szemem, mert kicsit sok már a BMW-s kérdés. Bevallom, nekem egy jó állapotú kéne. De így vagyok az Audival, Mercedessel, Mazdával, Toyotával, Hondával is. Én legalább bevallom és nem fröcsögök habzó szájjal, mint az előttem válaszoló frusztrált elmebetegek. Szerintem vegyetek be 2 szem xanaxot és meg lesz oldva a problémátok :)

2013. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

heteske írtad:

""Viszont bunkó emberek ténylegesen csak bmw-t vesznek szinte. Erről még volt fent Indexen is egy cikk. Egy külföldi lap nyomán!!! Tehát ez írott tény, hogy komolyan a bmw-sek a legbunkóbbak.""

***

Most nem a BMWkről van szó. Inkább az Index keltette fel az érdeklődésemet:

Az Index majdnem olyan hiteles hírforrás mint a blikk.

Ha az Indexen megírják , hogy ugorj a kútba mert holnap világvége akkor bizti beugrasz? Ennyit a hitelességükről. Az index fórumokba kommentelőket már el se olvasom mert félművelt trollok gyűjtőhelye akik szerint sikk káromkodni és vulgáris kifejezéseket használni és természetesen azt hiszik , hogy ők a legokosabb lények az univerzumban.

2013. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hogy ne maradjon ki a másik lap. Az Origo is süllyed színvonalban. Ott is túl sok már műhír és gyakran a bikk vagy annak valamelyik külföldi megfelelője a forrás. Az a cikk a kamu nasa oldalról...
2013. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nálunk meg a BMW a cigánykocsi,a leg

utolsó cigány putrinál is bmw van.


Én ugyan még nem vezettem se bmw-t se Porschét,

De szerintem azért mert olcsóbb mint a Porsche.

2017. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!