Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire felszínesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire felszínesek a magyar csajok?

Figyelt kérdés
Voltam külföldön és teljesen máshogyan viszonyultak hozzám az ottani lányok, kedvesek voltak és érdeklődőek még,ha nem is akartak semmit,akkor sem voltak bunkók,ellenben itt már sajnos igen. A magyar csajoknál eddig hiába próbálkoztam legtöbbször valami kifogással jöttek,hogy most nem érek rá,stb. közben meg kiderült sokról,a hátam mögött kevertek más pasikkal is még a rondábbak meg idősebbek is és válogatnak. Külföldön ezt nem tapasztaltam,ezért megfogalmazódott a "kérdés",hogy csak a magyar lányok Ilyenek?!
2017. ápr. 25. 00:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem voltam még hosszabb távon külföldön így nem tudom pontosan, hogy ott milyenek, de fura, hogy sok ismerősömtől hallom ezt akik odakint vannak.

Bár a külföldi srácokkal ugyanúgy kedvesek a magyar lányok is.

2017. ápr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

"a hátam mögött kevertek más pasikkal is még a rondábbak meg idősebbek is és válogatnak"


Ezt nem felszínességnek hívják. Próbálnak a sok egysejtű kefélőgép-véglény között egy kevésbé vállalhatatlant találni. Nagyon nem könnyű.

2017. ápr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2%

2. Igen,ugyanis nemcsak felszínesek,hanem egyéb rossz tulajdonsággal is rendelkeznek némelyek. Pl. Múltkor a metrón 2 mások által jónak mondható csaj éppen beszélgettek,hogy az egyikük sajnos ezen a héten csak 4 pasit cserélt,de a másiknak átlagos volt a hete,mert napi egy jutott neki.

Csak Én nem tudom,kikkel voltak,mert engem még ilyen csajok soha nem próbáltak felszedni.

2017. ápr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Ők még nem ismerik a magyar pasikat, szóval persze, hogy nyitottabbak...
2017. ápr. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
# 4: Te aztán rettenetesen ismerheted őket.
2017. ápr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az mióta pozitívum, ha egy nő mindenféle válogatás nélkül szóba áll az első jöttmenttel? Majd a másodikkal, az ötvenedikkel..?

Egyébként az emberről általában lerí, hogy idegen egy környezetben, az olyanokkal segítőkészek szoktak lenni. Amikor Budapestre költöztem, és megtudták, hogy máshová valósi vagyok, egyből sokkal kedvesebbek és segítőkészebbek voltak, mint bármelyik földim itthon. Úgyhogy nem kell elájulni a külföldiek csodájától, ez szimplán a különlegességednek szólt.

2017. ápr. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem csak a csajok, hanem a pasik is, természetesen nem mindenki, de a többség az.
2017. ápr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

Egyrészt 4-es igazat ír.

Másrészt a nyugaton élõ külföldi nõk mind elbujhatnak a kelet-európai és a magyar csajok mögött.

A nyugatiak persze kedvesebbek de retkek is,tornacipõ,kócos haj,kötött pulcsi hàti zsàkos frodó.

Tiéd lehet mind én maradok a szexy magyar,ukràn nõknél.

Lehet felszínesek de tudjàk mi kell a pasiknak,tudnak vàlogatni a palik között.

Nõiesek,értenek a szexhez,a banàn megy torokra is,fontos nekik a külsejük.

Ez csak annak baj aki nem kaphatja meg õket,mert ahhoz hogy a làbak szétnyiljanak ahhoz tenni is kell kõkeményen.

Plusz meg van a lànyok véleménye a pasik fõleg a magyar pasik 85%-ról,férfiatlanok,semmit se tudnak a nõkrõl,nem tudnak velük bànni,egzisztenciàt hagyjuk,ami jut aztàn elvannak.

Nem csodàlom nem csípik a magyar sràcokat a nõk.


29F

2017. ápr. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#5 Legalább annyira, mint amennyire a kérdező a magyar nőket ;)
2017. ápr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3%
Tényleg. Normális lánnyal még csak külföldön volt dolgom.
2017. ápr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!