Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoozó srácok! Minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoozó srácok! Minden lány profilját kedvelitek összevissza? Vagy tényleg csak, aki tényleg tetszik?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én 2 okból sem nagyon használom, csak néha fel-fel nézek 1 percre. Az egyik, hogy általában használhatatlan. Ha X ideig nem lépek be, automatán bedob 3 embert, akik "megnézték" az adatlapom és még beszélni is akarnának velem. Érdekes, hogy mindig 3 ember és mindig X nap elteltével. :) Plusz aki még szimpatikus is lenne, annak nem tudok írni, mert "jelenleg túl sok emberrel beszélget".

A másik, amikor próbálok nem sablonos lenni, és ha netán írok is valakinek, akkor próbálok valami olyannal nyitni, amivel látja, hogy neki szól, és nem ctrl+c, ctrl+v. Erre vagy egy szavas válaszokat kapok, amiből nyilván lejön, hogy esélytelen, vagy jön a mára megszokott kérdés, "munkád, kereseted?". Lassan már a bankszámla egyenlegemnek kell lennie a profilképnek.. :D

Úgyhogy számomra felejtős a Badoo. Itt gyakorin több értelmes nővel beszélgettem már, mint ott.

2017. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én sosem kérdeztem még ilyen bankszámlás dolgokat :D bár az mindig érdekel, hogy mivel foglalkozik a másik, de nem anyagiak miatt, hanem egyszerűen mert a munka az fontos része, és könnyű úgy indítani egy ismerkedést, hogy mindketten ilyesmiről beszélünk. Amúgy ezt a bot-os dolgot én is észrevettem, nekem is összevissza bedob néha embereket, akik tetszikelték a profilomat, anélkül, hogy megnézték volna, meg csak úgy üzenetet küldenek emberek, vagy csak bedobja őket chaten, de valójában nem is üzennek. Szóval tényleg nem jó felület párt keresni, de just for fun-nak megteszi :)
2017. ápr. 17. 18:45
 13/13 anonim ***** válasza:

Azzal nincs is semmi gond, ha a munkával kapcsolatban megy az érdeklődés, mert sokat számít az is, elárul az emberről pár dolgot a foglalkozása, és hogy milyen hangvételben beszél róla. De valahogy mindig megtalálom ezeket a pénzéhes nőket. :D

Időtöltésnek tényleg jó, de ha hiányzik valaki az életedből, és már szeretnél komolyan ismerkedni, akkor elég illúzióromboló tud lenni egy ilyen oldal. :) Pedig milyen boldog szoktam lenni, mikor látom, hogy kaptam levelet, közben pedig kamu az egész.. :D

2017. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!