Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány az egyetemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az egyetemen, aki nagyon tetszik, de már annyi "kosarat" kaptam, hogy nem merek kezdeményezni nála. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszer beszéltünk 2-3 mondatot, akkor ő kezdeményezte kb 2-3 hónapja, de azért csak annyit, mert épp előadáson voltunk. Én nem merek már megszólítani lányokat, de ha elkezdenek beszélgetni velem, akkor képes vagyok órákat beszélni velük. Mit csináljak?
2017. ápr. 5. 18:15
 1/10 Bad G-Sus ***** válasza:
84%
ne legyen mérvadó a megszólítással kapcsolatban,hogy hányszor lettél vissza utasítva más lányok által..kár is rágódni rajta csak menj oda és kezdj el vele beszélgetni először vmi sulis dologról aztán meg tereld a beszélgetést oda ahova szeretnéd.
2017. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
sírj egy noname forumon, attól biztos ledobja a bugyit..
2017. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen mindegy hogy hány elutasítást kaptál, mert igent csak egyszer kell. ;) egyébként már tök lazának kellene lenned az esélytelenek nyugalmával.
2017. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2 első cél nem az, hogy a lába közé férjek....

#3nem tudok az esélytelenek nyugalmával neki indulnom, mert zavar, és rágörcsölök mégjobban

2017. ápr. 5. 18:55
 5/10 Bad G-Sus ***** válasza:
100%
gondolj úgy az elutasításokra ,hogy ők elszalasztottak egy korva jó lehetőséget..legyél magabiztosabb :D formáld át a negatív gondolatokat pozitívvá.
2017. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#4 igen, nem az. Persze. Nem kell a süket duma, én is férfi vagyok. Mikor meglátod a nőt, 2 perc alatt arról fantáziálunk! Persze, majd pont te vagy a kivétel! Csapd be magad nyugodtan!


Ezért nem leszel sikeres, mert görcsölsz egy csaj miatt, akit még csak nem is ismersz.

2017. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan opció, hogy életed végéig beéred az "annyi" kosaraddal?
2017. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyiss kosár boltot
2017. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván itt minden csaj azt fogja mondani, hogy ne foglalkozz a visszautasítással, kezdeményezz tovább... mert nekik így a kényelmes :)
2017. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nagybotos ***** válasza:

Mélyebben, a személyiséged formálásánál kellene megfogni a dolgot. Ha ez érdekel, válaszolok. Vannak a témába vágó tanfolyamok, társas gyakorlati képzés is van. Ezek a jók. Talán MAXvolt a neve egyilyen képzés-gyakorlásnak. Neten biztos találsz. pálferi.hu-t ismerem. De sok-sok van.

83F

2018. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!