Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoozó srácok! Minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoozó srácok! Minden lány profilját kedvelitek összevissza? Vagy tényleg csak, aki tényleg tetszik?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tényleg csak azt aki tetszik, legalább is én. De onnan már töröltem magam, mert nem láttam értelmét, túlságosan fizetésre alapozott már. Twoo maradt, az is elég szar de még használható fizetés nélkül.
2017. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csak azét szoktam, aki tényleg tetszik, bár általában inkább írok pár sort, azután úgyis kiderül, hogy szimpatikus vagyok-e neki, vagy sem. Majd miután nem kapok választ, hetekig fel sem nézek. :D


31F

2017. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
csak azokét aki tetszik.. minek jelölnék olyat aki nem tetszik?
2017. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem rá, mert gyakran úgy érzem, hogy nem is nézik meg az adatlapom igazán, csak rányomják, hogy tetszik, mert mikor visszatetszikelem, akkor rögtön megint megnézik, mintha nem is emlékeznének rá.
2017. ápr. 15. 22:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet minden lányra emlékezni akit Badoon látsz... :)
2017. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jaah, én régebben megjegyeztem az ilyen oldalakon a szimpatikus lány adatait (ha volt), de ez is már a bele élés egyik formája ami mindig koppanással végződött, így már nem élem bele magam semmibe sem és hát nem jegyzek meg minden lányt akit likeolok.
2017. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De miért nem? Ilyen gyorsan pörgetitek a lányokat? :D
2017. ápr. 15. 23:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen gyorsan. Egy átlagférfira jó esetben 100-ból 1 nő vevő... JÓ ESETBEN...
2017. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. A kérdés hatására most ismét felnéztem a Badoora. :D Most is pl azért néztem meg több olyan lányt is, akiket már korábban láttam, mert profilképet cseréltek, és nem igazán voltak ismerősek. Tehát ennyi elég, hogy újra rá kelljen kattolnom egy profilra.

Bár fura, hogy mindig ugyanazok a nők vannak csak fent azon az oldalon, és alig vannak újak. Ők ennyire válogatósak lennének? :)

2017. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem vagyok rajta régóta, egy pár hónapja voltam fent, de akkor töröltem magam, mert egyrészt elég rossz élményeket is szereztem, meg máshonnan jött valaki, de nem tudom, hogy más nő hogy áll hozzá. Én olyan szinten válogatós vagyok, hogy szimpatikus legyen tényleg, kép alapján tetsszen és a hobbiknál értelmes dolgokat lássak :)
2017. ápr. 16. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!